Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem mulik a piros folt...

Miért nem mulik a piros folt a makkomon? Másnap tapasztalatok?

Figyelt kérdés

December elején nemibeteg szakrendelőbe fordultam a makkomon nem múló piros foltok miatt. Ott mintát vettek és ung. boraxatum kenőcsöt irtak fel rá. Két hét mulva visszamentem az eredményért és szerencsére minden negativ lett. Ekkora el is mult a piroság a makkon és innentől kezdve leraktam a kenőcsöt, de egy hét mulva ismét jelentkezet a piroság és azota eltelt 3 hét és nem akkar elmulani. Hiába kenem a kenőcsel (már vásároltam recept nélkül is) nincs javulás.

Mit tegyek szerintetek?

Ötletek tanácsok? Másnap mikorra múlt el az ilyesmi?


2012. jan. 14. 20:13
 1/3 anonim válasza:
Valószínűleg visszafertőződtél, canestennel próbálkozhatsz, de a legjobb ha vissza mész az orvoshoz. Nálunk is előfordult ilyen /bár én a női fél vagyok/ amikor felfáztam. Még jó lenne, ha meg tudnátok beszélni a pároddal, hogy nézesse meg magát, mert egyszerű hüvelykúppal kezelhető, nem kell szégyellni, ez természetes női dolog, valamint a rendszeres hüvelyöblítés /patikában beszerezhető/ és az intimlemosó használata is sokat segíthet, persze csak ha már tünetmentes lettél.
2012. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs párkapcsolatom

25 éves fiú vagyok és még szűz

Magam se értem ezt hidd el

Azért kérem tanácsot mástól

2012. jan. 25. 21:23
 3/3 anonim válasza:

Akkor mástól van a baj, de mindenképpen orvoshoz kell fordulni. Egyébként boraxos krémet /utólag eszembe jutott/ mi a kicsi fiunknál popsikrémnek használtunk, hogy ne legyen popsikiütése.

De ahogy már írtam, az orvoshoz el kell menni.

2012. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!