Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom észrevette, hogy a...

Edi0617 kérdése:

A párom észrevette, hogy a péniszénél alul 3 helyen kb borsó nagyságú gumó van. Én nagyon megijedtem, ugye nem rák? Fél elmenni orvoshoz nehogy kiderüljön hogy az. De lehet ez más is?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemolcs? En inkabb elmennek a helyeben!!
2012. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Randy Orton válasza:
100.000 az 1-hez
2012. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Mi hozzászólók nem vagyunk orvosok, látatlanban meg aztán még csak el se tudunk indulni semerre sem.

A párod (hány éves?) szemmel lát6óan "struccpolitikát" folytat,azaz azt képzeli, hogyha a homokba dugja a fejét (nem akarja szándékosan észrevenni a feléje támadó ragadozóról, ergo nem vesz tudomást) a probléma létezéséről...) akkor az nem is létezik. Egy baj van ezzel,... Az, hogy a feje a homokban van attól még a problémája (ragadozó) továbbra is ott van, továbbra is támad feléje, és ő így teljesen védtelenné válik gyávasága által az elváltozással szemben, amennyiben -- tegyük fel -- rosszindulatú.

Párod ezek szerint mazochista szeretne lenn, mert minden bizonnyal imád szenvedni, szeret félni, nem érzi jól magát boldogan, nyugodtan. Jobban szereti, ha a problémája elburjánzik, elmérgesedik, a körmére ég. Ugye? S:-o


Te nő vagy. Nőként muszáj rendszeresen nőgyógyászhoz járnod, elviselned, hogy a nőgyógyász turkáljon benned, turkáljon a puncidban. Igaz? Akkor joggal elvár6ó lenne a pasidtól, hogy álljon a sarkára, viselkedjen férfiként és vállalja be az urológust, ill talán inkább a bőr- és nemibeteg-gondozói vizsgálatot! Nem? :-o

Vagy ha biztosan tudnád, hogy nemi baja lenne, te lefeküdnél vele?

Akkor így, hogy nem vagytok biztosak benne? Így is beengednéd magadba a párod farkát? >:-o


Gondolkodj ezen el!

Én nem fogom sajnálni a párodat, de nem azért, mert egy bunk'ó p'araszt vagyok, hanem mert a párod maga választ6 arról, hogyha beteg, akkor meg akar-e gyógyulni vagy sem, és ő inkább az értelmetlen szenvedést. Ha gyógyít6atlan beteg lenne, nyilván együttéreznék vele,... na de így? :-o


Nem szégyenkezni, évekig rettegni kéne, hanem mielőbb túlesni azon, ami vár reá! Ha kell, kísérd őt el az orvoshoz...akár a bőr- és nemigyógyhoz, akár az urodokihoz megy el! (Sztem előxör előbbi.)

Én a helyében dühös lennék magamra, ha olvasnám ezt a topikot, és belátnám, ami igaz, és cselekednék a saját érdekemben! :-o


Üdv: EE

2012. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

attól mert fél elmenni, még nem fog meggyógyulni

bármi lehet, akár zsírcsomó is

menjen csak el orvoshoz, ha rákja van, attól a rák nem fog megszünni mert nem látta orvos

2012. jan. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!