Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a problémám? Általába...

Mi lehet a problémám? Általában késő délután és kora este nagyon gyakran kell wc-re járnom, mert a hólyagom egyszerűen nem bírja tovább (kb félóránként). Napközben viszont 3-4 órákat problémamentesen kibírok.

Figyelt kérdés
Ez a dolog egy hónapja tart.
2012. jan. 17. 17:53
 1/6 Kondor Judit ***** válasza:
Nem lehetsz véletlen terhes?Persze ha lány vagy:)
2012. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem véletlen írtam a férfiak egészsége témakörbe.
2012. jan. 17. 19:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Még hozzatenném, hogy nem minden nap fordul elő velem, hanem kb hetente egyszer-kétszer.
2012. jan. 17. 19:00
 4/6 Kondor Judit ***** válasza:
Akkor is azt javaslom,hogy keress fel egy szakembert,mert lehet bármi,és az embernek az egészsége a legfontosabb.+Nem szoktam nézni,hogy nőikategória v férfi.
2012. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jövőhétre van időpontom. Én mindig megijedek az ilyen dolgoktól és aztán elkezdek aon görcsölni, hogy "jaj, mi van velem". Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy pszichés, mert van hogy sokáig nem jön elő, de ha előjön csak erre tudok gondolni és akkor mindig lassabban múlik el a "baj".
2012. jan. 18. 15:58
 6/6 Kondor Judit ***** válasza:
Én sose görcsölök ilyen dolgokon,megtanultam,hogy tök felesleges.Úgy vok vele ha nagy baj van az akkor is megoldódik/nem csak egészséggel kapcsolatos hanem mással is/Megkérdezhetném,hogy hány éves vagy?
2012. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!