Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3-szor ittam tömegnövelő port...

3-szor ittam tömegnövelő port és azóta nincs merevedési, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 05:43
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Gratulálok!


Tömjétek csak magatokba ezeket a sz@arokat! Az emberi ostobaság és a sznobság netovábbja!

2012. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
66%

Kíváncsi lennék, hogy te mit eszel?!

Biztos vagyok benne, hogy jóval több kárt okoz az "étrended" mint bármilyen étrend kiegészítő!

Az emberi ostobaságot meg megnyilvánítottad maximális szinten a gratulációddal.

Szinte biztos vagyok benne, hogy arról sincs fogalmad, hogy te mit eszel!

Olvasd el, hogy mi van benne, majd nézd meg, hogy az mi és látni fogod, hogy nem tudtad miről beszélsz.

De persze tudom, hogy téged nem érdekel, hogy mi van benne... anélkül írsz róla véleményt, hogy tudnád mi az.

(Én meg anélkül írok rólad véleményt, hogy ismernélek és teljesen nyugodt vagyok, nem sértődhetsz meg mert megmutattad, hogy szerinted ez így rendben van!

Szóval: Gratulálok! Idióta vagy!)

Persze ez vicc, de kérlek járj utána mert így terjed a hülyeség, hogy magyarázol miközben nem tudod.

Lehet, hogy hiszed de a tudás meg a hit az nem ugyan az.

2012. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

értem én h egészséges de hová tűnt a merevedesem??

hmmm?

ettől a sz@tól van mert már másnak is volt ilyen

amúgy is meg ti tudjátok is h mit esztek???

mert az egy dolog h mi van a csomagolasra írva de azt is tudjátok h csak az van benne???

kicsit gondolkozzunk is csak el ezen, mert az orvos is azt mondta h ettől a portól nincs merevedesem nagyvaloszinuleg az előtt pedig ahogy megláttam egy jó csajt bevetésre készen állt és most meg baszik is fellagaskodni

2012. jan. 31. 16:37
 24/26 anonim ***** válasza:

arra kérlek h írd meg h mi ez a szer? mi a neve és ki a gyártó? akár fotót is mellékelhetsz valamint akár azt h hol vetted?!


mert én (és jó pár ezer ember) szed és szedett tömeg növelőt éveken keresztül és nem három alkalommal! semmi bajom nem volt sőt khmm inkább jobban ment a "házas élet" mivel köztudott h a sport és a mozgás jót tesz a libidónak!


Na de a lényeg! Mi ez a szer amiből 3szor fogyasztottál és nincs merevedésed??

2012. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

egy normális tömegnövelő kb ezt tartalmazza!


[link]


[link]


mint látható mind a kettő tele van "méreggel"... fehérje, szénhidrát, zsír és vitaminok

2012. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
miért nem b*szod meg az any*dat az ilyen kérdéseiddel, elhiteted itt a néppel még jobban hogy a táplálék kiegészítő milyen káros, de még nem áll fel a f*szod tőle, hagyjuk már, már jó ideje iszom és úgy áll hogy feltöröm vele a betont neked
2013. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!