Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo (Nem pro) tömegnövelő...

Jumbo (Nem pro) tömegnövelő port vettem,16 éves vagyok,180 centi,78 kiló. Miben érdemes elfogyasztani a port? (víz vagy tej? ) Turmixolni, vagy csak felrázni érdemes? Hány merőkanállal érdemes enni 1 nap?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vizzel igyad a tejet hagyd meg a kismacskák-nak gondolom rá van irva hogy kell szedni de csak akkor lesz hatása ha normálisan szeded mert ha nem már elszartad az egészet és feleslegesen kidobtad a lóvéd.inkáb többet szedj mint kevesebet mert ha keveset szedsz az nem fog érni semmit ja és mellete egyél mint egy állat mindegy mit de egyél sokat 3 óránként egyél és az evésel foglalkoz meg a gyurással semmi másal
2011. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen, vízzel ittam. 4 merőkanál port tettem 425 ml vízbe... edzés közbe majdnem elhánytam magam, csokis ízű, de így se valami jó... majd megszokom...

Egy ember azt mondta tejjel is ihatom.

Baj az ha tejjel iszom?

2011. jan. 17. 18:12
 3/15 anonim ***** válasza:

főleg, hogy edzés után kell inni...

edzés után vízzel ajánlatos

ha nem edzés utáni tápanyagbevitel céljából iszod, akkor lehet tejjel

2011. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ma 200 ml-t ittam edzés közbe, a maradék 225 ml-t pedig edzés után gurítottam le.

tehát ajánlatos edzés után meginni?

2011. jan. 17. 18:19
 5/15 anonim ***** válasza:

lehet előtte is inni, deeeee... edzés után mindennél fontosabb

főként azért is, hogy ne legyél rosszul

2011. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Értem. Hogyan ajánlatos szerintetek , ha összeturmixolom, vagy elég ha felrázom pohárban?
2011. jan. 17. 18:29
 7/15 Clem ***** válasza:

Mindegy hogy hogyan készíted el de a lényeg hogy vízzel...és ha lehet max 3 dl-el...reggel éhgyomorra és edzés után közvetlenül..edzés közben NE IGYAD A TURMIXOT!

Persze a megfelelő kajálásra is figyelj mellette mert a nélkül semmit nem fog érni!

2011. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy.


(kérdés végén van, hogy: "Hány merőkanállal érdemes enni 1 nap?" Öt adagolókanállal)

2011. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Értem, próbáltam neten utánna járni hogy mennyit érdemes egy nap beszedni. Azt találtam hogy 100ml vízbe 1 adagolókanállal érdemes rakni,

a napi adag pedig 425 ml vízbe feloldott 4 adagolókanál.

Ez megfelelő szerintetek?

Persze az evésre figyelek.

2011. jan. 17. 18:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy adag mérete: 220 g | 5 adagolókanál

folyadék teljesen mindegy, de 3-4dl között legyen

2011. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!