Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sperma gond! Vagy ilyenkor...

Sperma gond! Vagy ilyenkor még normális?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 1-2 éve masztizok de amikor elkezdtem még semmi nem jött ki, nem is lepődtem meg de mostanában nem akkor jön ki amikor orgazmusom van hanem amikor elkezdem utána 1-2 perccel. Nem spriccel csak egyszerűen kifolyik átlátszós,fehéres sperma (nem a kinézete a kérdés hanem az ideje). Ez baj ? vagy az én koromban normális?
2012. jan. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még nem sperma,hanem valószínűleg előváladék,ebből lesz később sperma(amikor már elég fehér a színe és az állaga is sűrűbb már akortól nevezheted spermanak),ez még normális a te korodban,a spermának 16 éves kor a végső korhatár amikorra már lennie kell.

Nincs semmi baj,normális,annyi hogy biológiai érés szempontjából kicsit később érsz.

2012. jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. jan. 20. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen,telejsen normális,egyébként 13-14 éves korban a leggyakoribb a sperma termelődése.
2012. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugy van ahogy az első leirta
2012. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!