Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sárgás szinü az ondom betegség...

Fibbrizzo kérdése:

Sárgás szinü az ondom betegségre utal?

Figyelt kérdés
Elég régota halványaárga szine van ,de csak akkor amikor izgalmi állapotba megyek el .ám ha olyat álmodok és akkor jön meg olyankor meg fehér.én az elöváladékra gondolok mert az elég sok van és attol lehet sárgás szinü ?Tanácsok .érdemes kivizsgáltatni?
2012. jan. 20. 19:25
 1/2 anonim válasza:
Én is csak izgalmi állapotban megyek el, több színű szokott lenni: piros, kék, zöld, vagy sárga... oh, hogy neked pont sárga??? az pech, azt sűrgősen vizsgáltasd ki, mert lehet gennyes váladék is vagy talán rosszabb :O
2012. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, hogy hoztad össze. Sárga a spermiumod ha ön kielégíted magad de fehér ha spontán? A sárgás szín, és ha nem annyira viszkózus az állapota mint a fehérnek, akkor valószínűleg a prosztatáddal lesz valami baj, esetleg a vizeleted egy része áteresztődik a hugycsövedbe, amikor elélvezel. Vagy talán a heréiddel lesz valami... az előváladék az előváladék, elélvezéskor nem az fog kijönni. Sztem nézz el a házidokidhoz, ő elküld egy kis vizsgálatra.
2012. jan. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!