Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tegnap kiderült:vesekövem...

Tegnap kiderült:vesekövem van. 0,5cm-es. Kőtöréssel meg lehet oldani a problémát az orvos szerint. Remélem úgy is lesz. Viszont, ami zavar, hogy akinek egyszer volt köve, később biztos lesz még neki. Kollégától hallottam ezt. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek megelőzésére írnak fel általában kimondottan erre való bogyót. Nekem még nem volt, édesanyám viszont többször műtötték is vele, mert törni nem tudták neki. Volt ez húsz éve, mikor is a neki való bogyó forgalomba került, azóta semmi.
2012. jan. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És azt a gyógyszert folyamatosan,életem végéig kell szedni?Mert akkor nem leszek hosszú életű...
2012. jan. 25. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen típusú veseköved van. Van, amit megfelelő diétával (kevés tejtermék a kálcium tartalom miatt) és sok folyadék fogyasztásával elég jól karban lehet tartani. Illetve léteznek olyan gyógyszerek, amik nem engedik lerakódni a kövesedést okozó anyagokat.(pl pezsgőtabletta)
2012. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Inkább fejbelövöm magam,de diétázni nem fogok.
2012. jan. 25. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!