Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha önkielégítés előtt vagy...

Ha önkielégítés előtt vagy után valamikor pisilek, utána csíp. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

NEm mindig csak akkor, van, hogy csak simán rám jön, és olyan érzés, hogy nem tudom magam kipisilni, mindig még jönne egy kicsi, és közbe nagyon csíp, van hogy egy órát is ülök miatta a wc-n(mert hát állni annyit elég kényelmetlen). Valaki tud valami módszert? Köszi

16/F


2012. febr. 1. 14:16
1 2
 1/15 Antimod ***** válasza:
Nincs fitymaszűkületed?
2012. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kiskoromban sokáig volt, de már nincs.
2012. febr. 1. 14:26
 3/15 Antimod ***** válasza:
Bizti bizti? :) Én is így voltam vele, aztán kiderült, hogy visszaszűkült. Ha feláll, akkor is könnyedén vissza tudod húzni a fitymát?
2012. febr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tuti, egy rokonom orvos, és ő látta még kb 10 éves koromban, és azt mondta h már semmi baja, azóta meg semmit nem változott, meg gondosan ügyelek rá mindig, tisztítom alaposan minden nap. Egyébként más oka nem lehet?
2012. febr. 1. 14:57
 5/15 anonim válasza:
Le kellett volna műttetni a fitymát, nekem is volt fitymaszűkületem, vagy fél évig. Azt hittem elfog múlni de nem múlt el, úgyhogy mire megműtötték már alig tudtam vizelni, és csípett is.
2012. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de mondom h nincsen fitymaszűkületem :D
2012. febr. 1. 17:52
 7/15 anonim ***** válasza:

szakadjunk le a fitymáról...nincs semmi baj...csíp néha nekem, és másnak is...ez összefügg az izgalommal...


nagyon fiatal vagy, még nincs rutinod...de eljön az az idő, amikor röhögsz az egészen...egy barátnő (de normális) az mindent megold...

2012. febr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

nyugi...! attól is lehet hogy felfáztál olyankor nekem is szokta csíni.


MAJD ELMÚLIK !

2012. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Hát, én ugyanezzel a problémával küzdök. Decemberben metéltek szűkület miatt, előtte is fenn állt, azt reméltem, elmúli. DE NEM! Úgyhogy holnap megyek urológiára, mert már elegem van belőle (amikor a háziorvosnál voltam, akkor vizeletvizsgálatra küldtek, írt gyógyszert, a vizeletemben elvileg minden rendben, amíg szedtem a gyógyszert, nem fájt, gyakorlatilag lóf@szt sem ért az egész. A dokinak, aki műtött is mondtam, ő azt mondta, szedjek tőzegáfonya tablettát, ha nem múlna el. Hát, az se ér sokat nekem. Szóval szerintem menj el vizsgálatra!

15/F

2012. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De rajtam nem szokott mindig kijönni. Kijön kb havonta egyszer és annyi.
2012. febr. 16. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!