Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk nektek hány évesen volt...

Fiúk nektek hány évesen volt először magömlésetek? Hány évesen kezdtetek mutálni?

Figyelt kérdés
Én 13 és fél vagyok, és még egyik se következett be, miközbe az osztályomba szinte már minden fiúnak igen (nem kérdeztem tőlük, de biztos vagyok benne). Oké hogy nagyon különböző időben kezdődik mindenkinél a nemi érés, na de normális ez, hogy 13 és fél évesen még mindig nem? Egyébként az jelent/jelez valamit, hogy 2 hónap alatt 4 cm-t nőttem? (147 cm voltam, 151 cm lettem).

2012. febr. 1. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ne izgulj ezen.Mindenkinèl máskor következik be,hogy értt lesz.A lányoknál sem egy időben történik az első "havi baj".

Te lehet,hogy egy picit később érő tipus vagy.

De majd észre veszed magadon a hormonális változást.

2012. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezek összevissza jönnek. Az egyiknek a pénisze már kétszer olyan hosszú, de lányos hangja van... a másik megnőtt már két méteresre, de még csak nem is szőrös neki szinte sehol... amikor az ember elmúlik 12-13 éves, akkor onnantól pár évig ezek összevissza jönnek... nem egyformán fejlődik a férfi mindenhol, mindenhogy.
2012. febr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell izgulnod, teljesen normális, hogy még nincs magömlésed. 16 éves korig kell megjönnie. Anno ebben a korban nekem sem volt még. :) 14 évesen jött meg. És abban meg végképp ne legyél biztos, hogy összes osztálytársadnak már megjött.
2012. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 13 évesen olyan mély volt a hangom, hogy az énektanár azt mondta órán, mindenki énekeljen Tibikém, te ne... :D
2012. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ, hasznosak.
2012. febr. 2. 13:24
 6/10 anonim ***** válasza:

képzeld...teljesen normális vagy!


az, hogy ennyit nőttél, jelzi, hogy ez is rendben...


a magömlés pedig csak izgalom kérdése..a libidó az nem úgy van, hogy akarom...az vagy jön, vagy nem...rá lehet segíteni...fantázia, titkos barátnő...huhú...hatalmas élmény...gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni...

2012. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12 évesen.De eleve nagyon alacsony vagy és akik alacsonyabbak azok elég nagy %-ban később is érnek,később szörösödnek,később nő a péniszük,ezáltal a magömlés is később lesz.Röviden későn érőknek hívják őket.
2012. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

12 évesen keztem masztizni, de csak erekciós cseppecskék jöttek, mindegy így is élveztem

aztán egyszer 13 évesen végre eldurrantam, de akkorát, hogy meg is íjedtem, hiszen még sosem éreztem ezt az érzést


fantasztikus volt!

2012. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előző válaszolóhoz hasonló az én esetem is.

NEm kell izgulni, hogy "nem jön", még egy ici pici idő kell és lesz


A mutálást nem tom, hogy őszinte legyek nekem fel sem tűnt, de amikor videókat néztem vissza, akkor kb 15 fele mintha már más hangom lett volna. A mutálással nem kel foglalkozni. A magömléssel sem, hamajd 18/19 évesen sincs, na akkor aggódhatsz :)

2012. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi már 7.esek vagyunk és összesen 2 fiú mutál. Az egyik csak 149 cm. a másik meg kb. 155cm.
2012. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!