Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csíp vizelés közbe, ha állva...

Csíp vizelés közbe, ha állva vizelek. Nincs viszketés. Viszont vmi fehéres anyag szivárog. Ez fertőzésre utal?

Figyelt kérdés
Ha háziorvoshoz megyek vele, és elmondom neki is ezeket, kiír labor vizsgálatra és gyógyszert is felír? Nem szeretnék urológiára menni, ha a háziorvos is képes megállapítani a problémám.
2012. febr. 5. 13:22
1 2
 1/11 bánomisén ***** válasza:
Felfáztál. Irány a háziorvos, ő majd ad beutalót laborba, utána meg kikezel.
2012. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. febr. 5. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:
MI bajod az urológiával? én múlthéten estem át ezen, semmi extra, aztán meg nyavalyog a hülye ember hogy mennyire beteg, mikor megelőzhette volna az elején ....igen fertőzésre utal, nem is értem hogy nem rettenti meg az embert hogy valami nincs rendben a működésével, és bármi lehet. Felfázás könnyen átmegy vesemedence gyulladásba, na az a nem kellemes, tudom....
2012. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, semmi bajom az urológiával, se az orvosokkal. Múlthéten is voltam. Sőt még fogok is menni, más problémával... Csak vhogy szívesebben mennék háziorvoshoz, ha lehet. És igen én is megvagyok ijedve, mivel nem volt még ilyenem. Voltam már felfázva, de akkor nem volt folyás.
2012. febr. 5. 13:36
 5/11 bánomisén ***** válasza:
Valószínűleg már tele van a vizeleted gennyel, ez az a fehéres anyag. Ez a laborvizsgálat során derül ki biztosra.
2012. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem, amíg járom az orvosokat addig nem terjed tovább :S
2012. febr. 5. 13:39
 7/11 bánomisén ***** válasza:
A felfázás nem fertőző, nyugodtan mehetsz emberek közé.
2012. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, rosszul fogalmaztam. Hanem más szervekre. Vese, here, prosztata... :S
2012. febr. 5. 13:41
 9/11 bánomisén ***** válasza:
Pontosan ezért kell mihamarabb elmenned a dokihoz, hogy a többi szerved ne lássa kárát. Azért annyira ne aggódj, egyik pillanatról a másikra nem betegszenek meg azok sem, ahhoz jó sokáig el kell hanyagolnod magad, de úgy látom, te nem ezt teszed. Szóval fel a fejjel és holnap irány a házidoki!
2012. febr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Holnap megyek is! Köszönöm szépen a segítséget! :)
2012. febr. 5. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!