Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 1. hogyan növekszik a pénisz?...

1. hogyan növekszik a pénisz? 2. hány éves korig nő-és hánytól? 3.13 éves korban a pénisz mérete 10 cm az kicsi közepes vagy nagy? és kb hány centit fog még nőni?

Figyelt kérdés

1.konkrétan az hogy amikor nő az hogy?jön hozzá hús vagy hogy?

2.érthető

3.érthető


2012. febr. 6. 21:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
A pénisz mérete az agy méretével arányos.
2012. febr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
A serdülőkor után kezd nőni, mint bármi más...pl a lábad. 10cm pénisz teljesen normális.Nem tudni mennyit fog még nőni...
2012. febr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
100%

3.13 éves korban az nagy xD

1, ha jól tudom, akkor a péniszporcok száma növekszik

2, hát születéstől fogva úgy 20 éves korig, de serdülőkorban "felgyorsul"(mármint a növekedés)

3, 13 éves korban még nem számít, mert mindenkinek máskor kezd el növekedni. felnőttkorban az átlagos méret kb. 14-17 cm


lehet hülyeségeket írtam, de én így tudom.remélem tudtam segíteni :)

19f

2012. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég eltérő,van akinek folyamataosan növekszik,évről évre a pénisze pici kora óta,de van olyan akinek ovis korban kicsit leáll a pénisze növekedése és csak 13 éves korban kezd ismét nőni,tehát nagyon kicsi marad neki,akár pár cm és hirelen meg nő akár 8 cm-t is.



13 évesen 10 cm az normális,nagynak nem mondanám,mert gondolm állva ekkora,tehát lankadtan mekkora?és milyen magas vagy?

-mert egy 175-180 cm magasságú sráchoz meg kicsi ez,de egy 150-170 cm magashoz meg jó.


De 18-22 éves korig nőhet,de ez is eltérő,mert vannak későn érők akik a kortársaikhoz képest lassabban,évekkel később kezdenek el biológiailag érni,növekedni,és vannak olyan fiatalok is akik 13-14 évesen már a péniszük végleges méretét elérték és felnőttkori magasságukat is,sokkal idősebbnek néznek akár ki,valaki meg 17-18 évesen is olyan mint egy általános iskolás.


Tehát az egyéni adottságtól sok függ,nem beszélve hogy van húspénisz(ami lankadt állapotban is egész nagy,viszont állva csak pár cm-t nő)és van vérpénisz ami igen kicsi lankadtan(akár 3-4 cm csak felnőttként is,viszont ha áll 15-18 cm nagyságú is lehet.)Tehát igen sok tényezőtől függ.


De 13-14 éves korban a magasabb fiúknál van egy lényeges növekedés a pénisz szempontjából,hisz magasságra is nőnek,férfiasodnak,szörödösnek,mutálnak és utána meg 15-17 éves kor körül van még egy nagy változás,mert ekkora sok fiú már 180 cm magasságot ér el,és a pénisze is megint jelentősen növekszik.

Általában viszont általános iskolában a kisebb növésű 13-14 éveseknek kisebb a péniszük,(akár van hogy még csupaszak,nem vagy alíg szörösek )a kortársaiknál és később is érnek.

2012. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
te korodban van akinek még kicsi,az is még normális.a tied átlagos,bár ezt a testhez kell mérni,hogy néz ki az összképp.
2012. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Chipp27 válasza:
33%

Én arra lennék kíváncsi, hogy nekem 16cm hosszú és 14éves vagyok!

Ez most akkor: nagyon jó?

2012. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
az tökéletes,magas is vagy és ehhez a magassághoz tökéletes ez a méret.Gondolj bele a felnőtt férfiakról írjál hogy az átlag méret az 13-18 cm,te meg még csak 14 éves vagy.Lehet még fogsz kicsit fejlődni,de az is lehet hogy a végleges méretedet már elérted,mert akik 13-14 éves korban egész magassag azok van hogy elérik a vélgeges pénisz méretűket és csak 1-2 cm-t növekszik vagy már egyáltalán nem.De ez felnőttnek is tökéletes,gyereknek meg na ná.
2012. szept. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Chipp27

ha 14 éves vagy kevés rá az esély hogy ekkora, főleg ha nem tudod hogy kell lemérni.

Mivel sok barom belenyomja a vonalzóját csontig a pénisze mellett, az nem a méreted, hanem az amikor felállítod, odaállsz szorosan az asztal mellé és odarakod a vonalzót az asztal széléhez, az a méreted. Félre ne érts, lehet jól csináltad, nem kizárt.

2013. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
9%
Nekem ennyi idősen 14-5-6 centi, részvétem haver.
2013. júl. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim válasza:
0%
ez szerintem kicsi mert 12 évesen nekem 13 és fél centi nekem 10 évesen volt ekkora
2013. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!