Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon enyhe fitymaszűkület...

Nagyon enyhe fitymaszűkület esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
teljesen hátra lehet húzni, nem fáj se szex közben se egyébként, inkább esztétikailag van vele bajom, de úgy hallottam, hogy rosszabb lehet. olvastam, hogy lehet rá valami kenőcsöt felirtani, műteni szerintem totál felesleges. urológushoz kell fordulni? ha van rá kenőcs mi a neve? köszi előre is
2010. máj. 27. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
próbáld meg magadnak visszahúzni de VIGYÁZZ mert igy nagyon könnyen begyulladhat!
2010. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
te mirol beszélsz? mondom hogy teljesen hatra lehet huzni!! csak ha hatra van huzva akkor latni, hogy kicsit szoros
2010. máj. 27. 19:18
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha enyhe a szűkület, akkor nem vészes, csak vigyázz, ne repedjen be, mert akkor hegesedik, az nem jó. Körülmetélést fognak ajánlani a dokik, némelyik annyira aljas, hogy képes olyan tanácsokkal ellátni a betegeket meg az anyukákat-apukákat, hogy "egészséges gyerekeknél is nagyon hasznos" ezekkel a sarlatánokkal nagyon vigyázz, mert nekem pl megcsinálták és tönkre is tették vele.
2010. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha teljesen hátra tudod húzni,valószínűbb h rövid a féked.Merev állapotban hátra tudod teljesen húzni? Mikor hátrahúzod,"rábólint" a makk? Xman
2010. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném hogy metélni kéne,nem is esztétikus,és baromi ronda és problémás is lehetne,páran írták,hogy neki folyton kiszáradt a makkjuk és foszlott,meg ilyen szürkés színű lett,szóval undorító.Azt nem szabad engedni,lehet hogy tényleg a fitymafékkel van a probléma,ha szűkölet lenne,akkor meg fürdés közben kell finoman húzogatni és pár hét alatt rendbe kell jönnie és a fájdalomnak meg el kell múlnia teljesen,ha még se,akkor urolgúshoz kell menni.
2010. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
soha nem fáj és teljesen hátrahúzható, egyszerűen látszik, amikor hátra van húzva, hogy kicsit szoros
2010. jún. 18. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!