Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymám mindig a makk alá...

A fitymám mindig a makk alá visszacsúszik, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Akkor is ha nyugalmi állapotban van. Szükületem nincs.
2012. febr. 14. 07:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Legalább így is jobban dörzsölődik a makkod az alsónadrágban és kevésbé lesz érzékeny a szexnél majd.
2012. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém is. Így akarja a természet, szerintem sokkal jobb olyan mintha metszett volna. Szerintem sokkal gusztább, nem fityeg a végén a fitymád.
2012. febr. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Fitymaszűkületed lehet mégiscsak, egyébesetben nem csúszna vissza. Beszélj egy orvossal ha zavar a szexben. De egy kép hasznos lenne róla.
2012. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ah jól értem akkor pont az ellenkezője van, csúszik hátra folyamatosan...a fitymaszűköletnél meg pont az a baj, hogy nem csúszik le a makkról...
2012. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fitymaszükületnél nehéz hátra húzni,feszül,fáj kicsit,vagy éppen már szinte alíg lehet hátrahúzni.De van aki hátra tudja erőltetni,de ilyan bőrgyűrű kelletkezik ilyenkor ez is szükület,de akár a rövid fék is okozhat olyat hogy hátracsúszik folyton.De ha nem zavar nincs vele semmi baj,azért ha bármi gondot észlelnél jobb orvoshoz menni vele.

Szerintem semmi baj nincs,van aki direkt hátrahúzva tartja,ez még jobb mint ha metélt lenne,sokak szerint az nem valami szép látványilag.

2012. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

És mit lehetne esetleg csinálni hogy legalább akkor rajta maradjon ha nyugalmi állapotban van?

Mert ha elöresegitem akkor végigér rajta, de ha elengedem akkor visszacsúszik.

2012. febr. 15. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mi lehet,hogyan tarhatnád rajta a bőrt,de egy orvosnak érdemes lenne megmutatnod,ha zavar akár a háziorvos is jó rá,vagy simán elmész magattól urologiára,nem kell beutaló,csak telefonon időpontot kell kérni.
2012. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ferrobond
2012. febr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem fitymám sincs
2019. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!