Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha tág barlangos test az baj?...

Ha tág barlangos test az baj? Elpattanhat?

Figyelt kérdés
Egészen tág, picit feszül, rücskös. Ez lehet a maszturbáció következménye? Félek,hogy egyszercsak elpattan a fala, és kifolyik a vérem..
2008. ápr. 8. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg szakorvosnak.
2008. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy csak merevedéskor feszül. Na azért nem olyan durva, csak amikor orgazmus, akkor látom, hogy rücskös a fala. Meg ha nagyon megnézem, akkor alapállapotban is. Szerintem csak szimplán kitágult a sok használat miatt.. De inkább nyugtassatok meg, mert nagyon félek :( Tényleg. Még soha nem hallottam, hogy elpattant volan vkinél, de mi lesz ha egyszer mégis pont nálam bekövetkezik??? Naponta facsarom, már vagy 6 éve... nem bírok ki 2-3 napnál többet, hogy ne csináljam. Már kezd fájni, annyit nyomom...
2008. ápr. 8. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! A péniszt arra találta kia természet, hogy használd a szex során. Nem hinném hogy a használattól elpattanna.


És a maszti sem árthat neki, ha normálisan csinálod. Hiszen az is rendeltetésszerű használat ;)

2008. ápr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!