Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi segíti a test növését?

Mi segíti a test növését?

Figyelt kérdés

Tudtok nekem mondani olyan dolgokat ,amitől meg tudnék nőni? mert szeretnék méég... Szeméyes tapasztalatok, vélemények...Minden érdekel....


(16/F - 177cm)


2010. máj. 29. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

magasságra vagy súlyra?


Mindkettőre jó a:

Nokedli Farháttal, Tejszín öntettel!

2010. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ember,profi kosaras akarsz lenni? Vagy a mennyezetet akarod mázolni létra nélkül? Én a 176 centimmel tök jól kiegyezem...de ha mindenképpen nőni akarsz,egyél minőségi kaját,mozogj sokat a szabadban...ennyi.
2010. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A növekedési hormon. De azt nem kapni a sarki ABC-ben.
2010. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2010. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
háát szeretnék 190 körül lenni huszon éves koromra.
2010. máj. 29. 16:29
 6/16 anonim ***** válasza:
nyulj bele a hormonjaidba, vegyél hormon tartalmú cuccokat, a nők is azért eszik kétpofára 14 évesen a fogamzásgátlót mert televan hormonnal és nagyobb lesz a mellük
2010. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
és milyen mellékhatásai lehetnek ezeknek a hormon izémizéknek? elkezdek jobban szőrösödni vagy mi?? XD
2010. máj. 30. 13:54
 8/16 anonim válasza:
Akkor még örülj! 13/F - 147 cm.
2010. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"nyulj bele a hormonjaidba, vegyél hormon tartalmú cuccokat, a nők is azért eszik kétpofára 14 évesen a fogamzásgátlót mert televan hormonnal és nagyobb lesz a mellük"


Na jó!

>>X-O ˙ A 16:42-es hozzászólása egyenesen kiakasztó!!!!!!

Esküszöm, amit állít az óriási felelőtlenség és egyben baromság is!!!



1.) A nők NEM eszik kétpofára 14 évesen a fogamzásgátlót, ebben a korban ugyanis még nem nők, hanem serdülő kiscsajok.

2.) KÉTPOFÁRA valamit csak a "bulimia nervosa" nevű betegek és a falánk elhízottak esznek. Gyógyszereket nem szokás KÉTPOFÁRA enni, max. az öngyilkosok és az idegbetegek szokták, de ők is inkább zsilettpengével kísérleteznek. De aki KÉTPOFÁRA FALÁST javasol bárkinek is bármiben, az számomra igencsak elgondolkodtató, hogy csak egyszerűen ostoba, esetleg primitív, netán még idegbeteg is... o.O

3.) A fogamzásgátlókban manapság éppen az a pláne, hogy ALACSONY hormontartalommal rendelkeznek, mivel a lányok attól félnek, hogy a szedésük miatt elhíznak.

4.) Nem a fogamzásgátlótól lesz vkinek nagyobb a melle, hanem a női nemi hormonok (progeszteronok) legfontosabb hormonjától, az ösztrogéntől, amit a nőknél a petefészek termel, de férfiakban is előfordul. A mell jóindulatú megnagyobbodása (genuine gynecomastia) is ennek köszönhető serdülőkorban.

5.) SEMMIFÉLE HORMONSZERT NE SZEDJ BE!!!

Már hányszor bebizonyították, hogy egészséges test biofiziológiájába mesterségesen belenyúlni miféle károkozás!????? Teljesen felborítod a fejlődésedet vele, és akár helyrehozhatatlan károkat is tudsz magadnak okozni! (Főleg a testépítőkre jellemző a tesztoszteron-készítmények szedése, a sportolók közül vannak akik doppingolnak... előbb-utóbb úgyis ők húzzák a rövidebbet...)

>> [link] (5. bekezdést ajánlom figyelmedbe)


NE CSINÁLJ BUTASÁGOT! NEM KELL NEKED SEMMI! <:-O



Nem értem minek akarsz 190 centi lenni! 177 vagy és 16 éves, tehát már nem valószínű, hogy nagyon nőni fogsz. 21-ig elvileg még le7séges vmennyi növés, de ha a serdülés következtében itt megálltál, akkor ennyi volt GENETIKAILAG belédkódolva.

Hidd el, én is szívesen beverném a fejem az ajtószemöldökfába alulról, de hogy most ezen rágd magad, ami nem lehetsz... semmi értelme. Többet nem sajtolhatsz ki magadból. Fogadd el úgy önmagadat, ahogyan kifejlődtél és ne hallgass az olyan emberekre, akik misztifikálni, megtéveszteni akarnak! Lépj tovább, mert akkor boldogabb leszel, hogy nem támasztasz magad elé lehetetlen követelményeket.


_ Egyébként mikor nőttél meg 177-re? (Mennyiről?)

_ A súlyod hogyan változott ekkor? Mennyiről mennyi lettél?

_ A testmagasságod változása hogyan befolyásolta a súlyeloszlásodat? (Sokan, akik fiatalon kövérebbek voltak, amikor fejlődnek, valamelyest vékonyodnak, kisebb hasuk lesz, mert a gyerekkorban felhalmozódott zsírszövetek jobban eloszlanak a test teljes hosszában, főleg a has/hát/derék/fenéken.)


_ Miért akarsz még ennél is magasabb lenni? Miért nem vagy elégedett önmagaddal?



Üdv: EE

2010. máj. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem volt olyan "megnyúlásom" még... az egy két éven belül lessz sztem...

amugy a családomban is, apám 18-19 éves korában nyult meg eléggé ,azelőtt tulsulyos volt...papám is...


meg van rajtam egy 5 kilo felesleg sztem...


amugy nem gondolkodtam ilyen hormonos izéken...inkább vitaminok...(A,B,D...)


nem álltam meg a növésben, tudom mert kb 2-3 havonta mérem , és mindig magasabb vagyok 1-2cm-el...

2010. jún. 1. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!