Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ilyen korba hülyeség konditere...

Ilyen korba hülyeség konditerembe járni?

Figyelt kérdés

Most lettem 15 éves.2 barátom akik ugyan úgy 15 évesek elhívtak konditerembe.Anyának mondtam,h mennék a barátaimmal ,de leordított,hogy én még biztos nem fogok oda menni...meg hogy egészségtelen..stb.


Komolyan az?Vagy csak azért mondja,mert nem akar csak úgy elengedni?


2012. febr. 27. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:
azért mondja, mert nem tudja, de hallott valahonnan valamit. A konditerem arra jó, amire használni akarod. Tehát igaziból fekvőzhetsz is, mint egy tornaórán, nem kell súlyokat emelgetni. A súlyzózásra meg a hirtelen megnövő izmokra tényleg szokták mondani, hogy árthat az ízületeknek. A teremben vannak edzők, akik meg tudják mondani, hogy 15 évesen mit lehet csinálni, és valamennyi összegért szoktak edzéstervet is csinálni.
2012. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!