Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 16 évesen el lehet kezdeni...

16 évesen el lehet kezdeni konditerembe járni?

Figyelt kérdés

Nem fognak tönkremenni az ízületeim? Azt is hallottam, hogy esetleg meg is állhatok a növésben? Ezekből mi igaz? El szabad kezdeni ennyi idősen gyúrni?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 25. 13:00
 1/9 anonim válasza:

Igen, úgy tudom lehet, de vigyázni kell, hogy milyen súlyokkal dolgozol. Például kerüld azt, (megpróbálom elmagyarázni, melyiket) amikor fekszel, és úgy nyomod ki a súlyokat... nem jut eszembe a neve, sajnálom, de gondolom érted, melyikre gondolok.:)

És nem mindegy, milyen konditerembe mész, sok helyre beengednek, de van, ahova csak 18 fölött.

2012. febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16éves kor sztem pont ideális kor
2012. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Első válaszolótól kérdezem: A fekve nyomó padra gondolsz?
2012. febr. 25. 13:19
 4/9 anonim válasza:
igen, arra:)
2012. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan nyomhatsz fekve, ne hogy már egy olyan ember tanácsát fogadd el, aki még az egyik legalapvetőbb gyakorlatot a fekve nyomást sem ismeri, gondolom mennyire érthet hozzá...
2012. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

nem azt írtam, hogy nyelje a szavaimat, mintha Isten énekelne neki, csak leírtam a saját válaszomat.-.- és ha hülyeség is, akkor is: problem?

bocs az offért.

2012. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a problem, hogy nem kéne hülyeséggel traktálni a népet... úgyhogy aki ennyire sem ért hozzá, nincs biztos forrása, csak úgy kitalálja, az inkább maradjon csendben, mert csak kárt okoz.
2012. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Rendben, legyen igazad. nincs kedvem vitatkozni.

(de azért megjegyezném, nem csak úgy magamtól "kitaláltam", és fogalmam sem volt róla, hogy hülyeség, egészen, amíg te nem írtál. Úgyhogy akár köszönetet is mondhatnék hiányos információim kibővítéséért. további szép napot.)

2012. febr. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz konditerembe ennyi idősen, ez nagyon ideális kor, ilyenkor szokták javasolni.

Nem fogsz megállni a növésben, és az ízületeid sem fognak tönkremenni, még akkor sem, ha fekvenyomsz.

Ami fontos, hogy az első 1-2 hónapban ne akarj "hardcore", kemény edzést csinálni, hogy ordítasz az utolsó két nyomáskor. Mivel a szervezeted tényleg nincs hozzászokva a kemény terhelséhez, végezz átmozgató edzést, hadd szokjanak hozzá az ízületek a terheléshez, a súlyokhoz. Utáa fokozatosan keményíthetsz az edzéseden, de mondom, nagyon fontos, hogy az 1-2 hónap legyen meg. mindenből annyit, amennyit kényelmesen elbírsz, erőlködés nélkül, és érdemes ezidő alatt teljes testes edzést végezni.

étrendre figyelj, az is legyen rendben:)

2012. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!