Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet, hogy a kamaszodás...

Lehet, hogy a kamaszodás miatt izzadok ennyire? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és észrevettem, hogy kb fél éve, főleg a hónaljamnál nagyon izzadok. De nem csak ha pulóver meg kabát van rajtam. Már akkor is ha csak felveszek egy pólót. Fürdés után is: 2-3 perc múlva már elkezdek izzadni hónaljból. Mitől lehet ez? Lehet, hogy csak a kamaszodás miatt? Mert eddig nem volt ilyen problémám. Sok fajta izzadásgátló dezodort kipróbáltam már, egyik se nagyon hatott. Mi lehet a baj?


Előre is köszönöm!



2012. márc. 5. 16:03
 1/5 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a bajom, sajnos a korral jár, úgy tudom nem nagyon lehet vele mit kezdeni:/
2012. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,de van egy Solution Antisudorica nevű vény nélkül kapható izzadás gátló szer,ami pár száz talán 300 ft és igen jó.Fürdés után kell használni,szárazra törlöd magad és este utána bekened vékonyan aztán reggel sima sprayt használsz.Aznap borotvált hónajra nem szabad használni kicsipné.


Én is nagyon izzadtam aztán kipróbáltam és bejött,este bekentem aztán reggel sprayt használtam,egy napot kihagytam és nem izzadtam erősen,így hetente kétszer használtam csak,mára elég egy hét.Egy napot azért mindig hagy ki.

2012. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínű holnap megyek, és meg is veszem. Tehát este fürdés után bekenem vele a hónaljam, elmegyek aludni és reggel már csak elég dezodort vagy parfümöt használni, és nem fogok izzadni? És lehetőleg ne naponta csináljam? Ha két naponta használom esténként, úgy is kifejti hatását? Nagyon nem szeretek izzadni. :S
2012. márc. 12. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen jól értetted este bekened solutinon antisudoricával fürdés és törölközés után,majd reggel sima spray,dezodor,vagy parfüm amit haszálsz.Ha nem borotválod naponta ,mert van aki ezt teszi,akkor minden nap is használhatod akár.De jobb ha egy szünnapot beiktatsz.De hasra,hátra is lehet vékonyan felkenni,ha ott is izzados.Nekem bevállt.


Egy napot haddj ki és nézd meg milyen hatást fejt ki nálad,és magad látni fogod,érezni hogy minden nap kell használni,vagy elég ha kihatsz egy-két napot.Addj neki egy hetet hogy van e hatása.


Remélem neked is bejön,sajnos van akinek nem.

2012. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 11 éves vagyok és apumtól örököltem kiskorom óta úgy izzadok mint ha egy vödör vizzel leöntöttek volna. Nekem se hatnak az izzadáskátló szerek semmi. Úgyhogy majd vagy rosszab lesz , vagy elmúlik.
2013. máj. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!