Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lenne valami könnyítés?

Lenne valami könnyítés?

Figyelt kérdés

Lehet egy-két embernek nevetségesnek tűnhet, de leborotváltam a péniszem körül és hát eléggé irritáló és viszkető érzés. Lehet valami módon csökkenteni? Esetleg napi borotválás és egy idő után már nemfog vagy valami? Értelmes kommenteket várnék! Köszönöm szépen előre is.


18/F


2012. márc. 5. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Hehe.. ne borotváldd teljesen csupaszra,vágdd hajvágóval hogy valami maradjon rajta,és akkor nem fog viszketni. Én 2 hete leszedtem csupaszra borotvával és még egy két helyen mindig kivan pattogzva :) + Ne borotváldd olyan sűrűn mert akkor 30 éves korodra jungle lesz lennt :)
2012. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogyan tudnám minél tovább "ebben az állapotban tartani" kellemetlenségek nélkül?
2012. márc. 5. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

az nevetséges h te 18 és korodig nem borotváltad le és helytelenkedtél fanszőrrel.

amúgy elfog múlni az érzés hamar megszokod

2012. márc. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyanta faj de tul eled
2012. márc. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!