Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátom péniszére nőtt egy...

A barátom péniszére nőtt egy pattanás. Kis idővel eltűnt, majd jött még egy.. Mitől lehet? Más embernek is van ilyen? Normális vagy probléma tűnt fel?

Figyelt kérdés

NEm tudtuk csinálni, mert mint más helyen fájt a pattanás alatt a bőr, sőt gondolom ott még jobban fájhatott hisz érzlkenyebb testrész.

De nem mertem rákérdezni, elég friss a kapcsolatunk annyira még nem nyíltunk meg egymás előtt. Ezért kérdezem itt meg, hogy miért nőttek oda, s nőni fog-e még?


(Különben a higiéniájával nincs gond, rendszeresen tisztán tartja.)

Köszönöm előre is a válaszokat :)


2009. jún. 9. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztosan pattanás?

Nézzétek meg jól, és ha olyasmi, mint egy szemölcs,akkor menjen el a párod dokihoz mindenképp. A szemölcs lehet pl HPV tünete. Nyugi, nem ijesztgetni akarlak, nem lesz attól nagy baja, csak kezelni kell, ennyi.Szóval,ha nem múlik, én megnézetném dokival.

2009. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már elmúlt.

S szerintem pattanás, mert úgy is néz ki, és ő is azt mondta. Nemtudom, de már elmúlt, ha még előjönne szólok én neki hogy doki kellene, nehogy baja legyen :(

Köszi a választ!

2009. jún. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!