Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe szűkület, érzéketlenség,...

Enyhe szűkület, érzéketlenség, körülmetélés?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám,hogy merev állapotban nem érzek semmit a péniszemmel mert a bőr elszorítja.1 éve volt fék műtétem mert azt hittem az az oka ( rövid is volt ) azután sem változott semmit.Újra elmentem urulógiára ott megállapították,hogy van egy enyhe szűkület ami erekciókór lép fel és ez lehet az érzéketlenség oka.Az orvos azt mondta , hogy körülmetéli mert ez a legjobb megoldás.Amiket olvastam róla nem igazán szeretnék körülmetéltetni.Mi lenne a legjobb megoldás ? Válaszokat előre köszönöm !

2012. márc. 6. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mi lenne a legjobb megoldás ?"

Körülmetélés! Végleges, biztos megoldás, és ha az orvos is azt javasolja akkor biztos nincs más megoldás.

2012. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Körülmetélésen kívül van más megoldás is,sok orvos egyből ezzel jön elő,mert számukra ez kényelmesebb.Enyhe szükületnél elég a fityma plaszika,ekkor a fitymán lazítanak egy vágással,gyorsabban is gyúgyul és nem marad nyoma.Mond meg hogy te meg akarod tartania fitymád,ha kell keress fel másik orvost is.Sok esetben egyáltalán nem kellett metéltetni volna,csak az orvos ezt nem közölte,vagy azzal ijjesztegették a beteget hogy visszaszükülhet a fityma és ez aki a fitymaplasztikát választotta és rendszeresen tisztálkodott nem történt meg vele.Vigyázzni kell nagyon sok orvos egyből metélésre akarja a betegeket rávenni,aminek a gyúgyulási ideje is elég hosszú 4 hét kb.


Mond el az orvosodnak hogy te nem szeretnél metélést milyen megoldásokat tud még mondani és ha kell kérd ki más orvos véleményét is,de ott is előre közöld hogy szeretnéd ha a fitymád megmaradna.Mi előtt döntesz kérd ki több orvos véleményét is és hosszas gondolkodás után dönts,úgy hogy már mindent tudsz hogy te mit szeretnél.Ez egy visszafordíthatatlan döntés,így légy nagyon körültekintő.


Én metélés ellenző vagyok,ha van más megoldás,így magadra hallgass,arra te mit szeretnél.Van aki a látvánnyal sem tudott megbékélni,miután megtudta lett volna más választása is.Te dönts

2012. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!