Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükületem van. Edig...

Fityma szükületem van. Edig féli hátra tudtam huzni. Kb fél merev álaptban hátra jön de teljes merev álapotban nem. Szerintetek othon tudnék vmit sgiteni rajta vgy mszáj elmenem dokihoz?

Figyelt kérdés
most már anyira se jön háttra mint edig. amiota tudom hgy mi a helyzet eröseben huzogatam.egyszer hátra huztam és nem tudtam vissza huzni csak ha bevizeztem. nem volt teljes merev álapotban. sokat roszabodott a helyzet szerintetek azért mert erltetem? szégyenlem elmondani a szüleimnek.

2012. márc. 10. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:

beszélj apárdal,mondd el nyugodtan neki.

ha az 1995 a születési éved, akkor 17 vagy, egyedül is elmehetsz a dokihoz, ha mégse akarod.

Menni kéne, és minél előbb,hogy minél hamarabb "használható" legyen

2012. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mszáj elmened egy kis nyiszi-nyiszire
2012. márc. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,urologushoz vizsgálat céljából egyedül is elmehetsz csak kérj időpontot az urologus orvostól(barát,ismerős is elkísérhet ha nagyobb bátorságot adna a jelenlétük),és nézz alaposan utána milyen megoldások vannak a szükületed kezelésére,majd gondold át alaposan.Semmi szégyelni való nincs benne,ülj le a szüleiddel és beszélj velük.
2012. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)))
2012. márc. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!