Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szűkületem van mennyek...

Fityma szűkületem van mennyek el orvoshoz vele?

Figyelt kérdés

ez előtt már párszor szexeltem de semmi gondom nem volt. most gondoltam egyet mert azt mondták hogy el kéne menni vele orvoshoz!

am műtét után meddig fog fájni a péniszem? és mennyire?

17f


2012. febr. 29. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképpen nézesd meg ,dokival.Mütét után gondolom ugy 6 hétig nem nagyon kellene szexelni vele.
2012. febr. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvágják, egy darabig nem szexelsz, úgyhogy mérlegeld. Ha működik így is, nem értem miért feküdnél kés alá.
2012. febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%

Akkor lesz bajos, amikor annyira szűk, hogy fel sem áll, vagy épp fel áll, és fáj.

Akkor már mindenképp doki. A műtét nem vészes, vagy csak megvágják, vagy körben levágják a bőrt. 1 órás az egész beavatkozás. Adnak egy érzéstelenítő ínjekciót a fütyibe, ezt egy picit érzed, utána már csinálják is. A varrás több idő, mint maga a vágás.

Szépen bekötik, két napig hozzá sem kell érni. Utána át lehet kötözni, ajánlott betadinnal kenni, kamillával mosogatni. De ilyenkor már egyáltalán nem fáj!

szóval ha sor kerül rá, olvass utána neten, sok jó tanács van.

Viszont nem kell tőle félni. A férjemnek kb. fél évig könyörögtem, h csináltassa meg, mert a szexuális életünk rovására ment, miután megcsináltatta, belátta hogy tényleg nem volt vészes, és már bánta, hogy nem ment hamarabb.

Ez kb. egy éve volt, azóta minden rendben. Kb. 5 hét után már használtuk.

2012. febr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D elmegyek az orvoshoz és megnézetem ;)
2012. márc. 1. 05:12
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Hali!



"ez előtt már párszor szexeltem de semmi gondom nem volt"

_ Ha semmi gondod nem okozott, akkor miért hallgatnál olyanra, akinek f'ngja nincs arról hogy neked hogy műxik az a fityma? Ha azt mják, ugorj a kútba, csak mert a többi birka is beleugrik, akkor te is utánuk ugrasz? dO.ob


Miért más mondja meg neked azt, hogy mit tégy? Ha nincs bajod belőle, minek akarsz csinálni magadnak? Örülj inkább, hogy nincs gondod belőle! :-o



SAJÁT okok miatt menj el orvoshoz, ha valóban el akarsz menni, Pajtás, ne mások rábexélésére!

Mert a műtét az első napok után eléggé fájdalmas tud lenni, amely kitart6 akár 1-2 hétig is. Főleg úgy hajnaltájban,... (Ezt rengetegen alátámaszt6ják.)


Üdv: EE

2012. márc. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elmegyek és megnézetem! van egy biológia tanár barátom és épp erről beszéltem vele! mondom neki hogy jól működik és inkább nem megyek el de ő erre azt mondta nem árthat ha orvos is látja ám. úgyhogy elmegyek, és ha műteni kell állok elébe! :D
2012. márc. 31. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor menj, ha ennyire meg akarod nézetni! Nem akarom letörni a "lelkesedésedet", de arra készülj fel, hogy az orvosok elég vegyesen állnak hozzá ehhez a kérdéshez. Van amelyik kapásból rábeszél7 a TKM-re, holott teljesen szükségtelen lenne. (TKM = Teljes KörülMetélés), van aki enyhébb alternatívát javasolna (ez sajna a ritkább jelenleg).

Nem a biosz tanár-barátodé a szűkület. Ha nem látta, talán addig nem kellene véleményeznie. Én a helyedben akkor nyúlnék hozzá, ha zavarna szex közben. De te írod, hogy működik, és semmi gond nincs vele. Éppen ezért -- örök igazság, amit a saját bőrömön is tapasztaltam, igaz, nem ebben a témában, hogy -- HA NINCS PROBLÉMÁD, NE CSINÁLJ MAGADNAK! :-o


Egy biztos, én addig senkit nem küldök orvoshoz, amíg be nincs előttem bizonyítva, hogy kell a doki, ill. ő is ezt szeretné, csak tanácstalan, hogy mitévő legyen.

Nem tudom, hogy néz ki a szűkületed, mivel nem mutattad meg, de amennyiben nem indokolt, akkor max csak véleményeztetés céljából menj inkább oda! :-o



Üdv: EE

2012. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!