Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskóm egy része...

A herezacskóm egy része feketedik! Miért? Részletesebben--->

Figyelt kérdés

Az egész majd egy hete kezdődött tesin ütköztem és lágyékon térdeltek egy kis dudor lett a helyén és fájt, utánanéztem és lágyéksérvre tippeltem. Aztán a bal herém felett, ha tapogattam éreztem, hogy mintha vmi lenne ott ami a jobb felett nincs és fáj is ha tapogatom.

Ma pedig láttam, hogy a herezacskóm egy része olyan mint egy négernek! közvetlen a hímvessző alatti rész a középvarrat mentén és a herezacskó végén sötétedik.



2012. márc. 11. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ütközéskor bevérzett, véraláfutás keletkezett benne, ettől fekete most. Elméletileg magától is fel kell szívódnia, de legbiztosabb, ha megmutatod dokinak.
2012. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vérömleny.

Lássa orvos.

2012. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, akkor csak véraláfutás, de az is lehet, hogy valami nagyobb baj történt a balesetnél és kezd elhalni a szövet. Mi lenne, ha most azonnal elmennél vele orvoshoz? Az azonnalt úgy értem, hogy nem vársz még 2-3 órát sem, hanem tényleg indulsz. A saját érdekedben.
2012. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!