Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mikor tudok...

Ati1010 kérdése:

Körülmetélés után mikor tudok focizni megint?

Figyelt kérdés

2012. márc. 13. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor már tudsz futni
2012. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
A lábaddal próbáld meg a labdát pattogtatni, könnyebb, hidd el.
2012. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Hol játszol, csak nem az MTK-ban?
2012. márc. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Hogy egyesek milyen undorítóak! És itt nem a kérdezőre gondolok. Mellesleg nem tudom,mennyire ismert a válaszolóknak, de az USA-ban szinte minden fiúgyermeket körülmetélnek, egyszerűen egészségügyi, higiénés okból.
2012. márc. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Már miért kellene körülmetélni minden fiút. Az én farkam mindig tiszta és semmilyen betegséget még nem kaptam el, mert rendszeresen tisztálkodom, nem úgy mint a köcsög kiválasztott "faj". Az USA-ban ha tényleg körülmetélnek minden fiút, akkor annak csak egyetlen oka lehet, mégpedig az, hogy ha kiborul a bili, akkor ne lehessen megkülönböztetni a farkast a báránytól azaz, könnyebben meg tudják téveszteni a rendszerváltókat, a likvidálnivalók és a tisztes polgárok egyezősége miatt. Gondolják, hogy elvegyülhetnek úgy, hogy nem veszik észre őket és talán megúszhatják. De ez csak hiú ábránd kispofáim!

Ne hagyjátok magatokat megcsonkítani!!! Ez egy aberrált szokás, aberrált "emberekkel".

2012. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
"Hol játszol, csak nem az MTK-ban?"<---- owned X'D
2012. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú de nem bírnám ha nekem körülmetélnék a cerkát. Hát utána olyan érzékeny lehet! Nem véletlenül lett úgy kitalálva, hogy vastagabb bőr is fedje. Vagy a "kóbiknál" elszarusodik egy kicsit? De szerintem focizhat úgy is ha annyira akar...
2012. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
idióták
2012. márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Attila038 válasza:
25%
nem véletlen van az, hogy a zsidókat üldözik már évszázadok óta...egyébként kíváncsi lennék, mindenki tudja-e, hogy mi van Palesztinában és hogy kik miatt vérzik Kelet... amúgy meg ne ilyenkor jusson eszedbe a körülmetélés :D attól nem leszel zsidó vagy zsidóbb...hordj kipát meg pajeszt és élj a ***tt Talmud szerint, nézd le a gojokat aztán lőheted a gólokat!
2012. márc. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!