Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akkor most mennyi az átlag...

Akkor most mennyi az átlag pénisz vastagság?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam hogy 3.9-4cm, de az átlagos kondom az 5.3 cm . De ez pics@ mert pl nekem szemből mérve 4cm de oldalról csak 3.5cm (nyilván a pénisz nem egy szabályos henger), és így a kerülete 11-re jön ki.

Nem inkább a kerületbe kéne meghatározni az átlagot ?


Most próbaképp vettem egy durex classicot, de talán egy pár mm-el vastagabb mint kéne...



2012. márc. 14. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén irigyellek, hogy ez a legnagyobb gondod.
2012. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az átlagos péniszvastagság valóban olyan 4 cm körüli, bár én 4-4,2 cm-re emlékszem inkább, nem 3,9-4 cm-re.


Az a méret, amit az óvszerre írnak, a maximális átmérő, amire ki tud tágulni. Szóval az átlagos kondom valóban 53 mm-es, de ez a szám nem sokat jelent, az a 4-4,2 cm-es péniszhez készült valójában.


Mivel a tied pár milliméterrel vékonyabb az átlagosnál, ezért elképzelhetőnek tartom, hogy egy picit tényleg tág a hagyományos gumi. Próbálj helyette szűkebb fazont vagy eggyel kisebb méretet keresni!

2012. márc. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Első válaszoló: Szerintem ez igenis lényeges kérdés. A túl tág óvszer könnyebben lecsúszik szex közben. Szóval fontos tudnia, pontosan mekkora való neki. És az is fontos, hogy merjen bemenni a boltba és kisebb méretű óvszert kérni, ha valóban arra van szüksége.
2012. márc. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!