Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányok! Volt már hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok! Volt már hogy az szakítottál egy sráccal/pasival "pusztán" a szexuális/nemi adottságai miatt? - kéretik komolyan venni és őszintének lenni! Kérem csak az válaszoljon aki tud komoly és őszinte lenni itt!

Figyelt kérdés

Számtalan ilyen okot ismer a szakirodalom.

Túl X-től meg Y-ig, és a nem elég A-tól meg B-ig.

Lehet túl nagy és túl kicsi, túl vékony és vastag, túl rövid és túl hosszú, és ez méretre és szexre egyaránt igaz. Túl vérmes és túl szemérmes. És kéretik velem ellentétben nem át vinni komédiába!


2011. nov. 21. 01:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Hatalmas troll veszély. Már most vicces milyen kommentek jönnek majd :D


Mivel orákurum vagyok, megmondom milyen válaszok jönnek majd:

1. Kispéniszűek beírják, hogy nem a méret a lényeg

2. Statisztikusok bemásolják mekkora az átlagos méret, rasszra, országra, megyére, városra lebontva

3. 14 éves kisfiúkák bírják, hogy nekik 12 évesen 16centis volt és az anakonda már akkor bepisált tőle a félelemtől

4. Megérkezik a "Terhes vagy" válaszoló

5. Megkapod az oltást, hogy X évesen ilyen ostobaságot kérdezel

Bónusz. Megkapod az egyetlen értelmes választ, egy - valóban - nőtől.


Azt még hozzá tenném, hogy 20 válaszolóból 19 férfi lesz. Lesz aki "álnéven" tolja majd az okosságot, de a többség sem kort sem nemet nem ír.


Ezt a kérdést különben már feltették korábban, rákereshetsz, de normáls választ nem nagyon találsz benne.


Ha javasolhatnék egy tippet, akkor menj fel inkább az [link] -ra és kérdezz rá ott angolul. Korrekt válaszokat fogsz kapni. Sőt, ott is rákereshetsz erre, 1000% hogy már valaki feltette.

2011. nov. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

nem a méret a lényeg nekem is 20 centis volt 12 éves koromba és amúgyis az europid rassznak van a leg arányosabb pénisze, mert a mongolidnak kicsi a negridnek vastag...

Amúgy a kérdésedre válaszolva lehetséges h terhes vagy.

Remélem tudtam segíteni.


15/L

2011. nov. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

de amúgyis minek teszel fel ilyen hülye kérdéseket?


előző voltam

2011. nov. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

CSAK emiatt sose is jutna eszembe!

A szexuális VISELKEDÉSE lehet az, ami mar a kapcsolatot befolyásolja, az összetartóerőt megbonthatja, de ez sosem önmagában probléma, hiszen a szexualitásban férfiaknál az élet mas területei csapódnak le, és inkább az az életbeli dolga az, ami probléma a kapcsolat fenntartása szempontjából. (Pl. ha potenciagondjai vannak, de nem akar vele szembenézni, hanem inkább kerüli a szexualitást.)

2011. nov. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát erre számítva írtam oda: "Kérem csak az válaszoljon aki tud komoly és őszinte lenni itt!"


Amúgy "Számtalan ilyen okot ismer a szakirodalom." és én is.

2011. nov. 21. 02:02
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 02:02 - egyszerre írtunk


Volt már hogy az szakítottál egy sráccal/pasival "pusztán" a szexuális/nemi adottságai miatt?

2011. nov. 21. 02:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az első mondatommal megválaszotam.:)
2011. nov. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Adottság miatt nem de a szexuális kultúra hiánya miatt igen!Azt hitte attól lesz jó a nőnek,hogy izomból bevágja tövig majd ezt ismétli 20x.Hiába magyaráztam neki,hogy ez így fáj és rossz.Repült a francba.
2011. nov. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Nem csak emiatt, de 90%-ban emiat ment tönkrte az egyik kapcsolatom. A pasinak től kicsi volt a számomra a pénisze. Nem vagyok hetedhatár k*rva, pusztán sajnos az átlagnál nagyobb vagina mérettel születtem, amiről sajnos nem tehetek és nem változtathatok rajta. Ő sem tudott a saját méretén változtatni, és egyikünk sem élvezte igazán a sexet, emiatt sok vita volt, mert mind ketten rossz kedvűek lettünk, hogy nem tudunk örömet okozni egymásnak. Ezért is romlott meg a kapcsolatunk, ami szakítással végződött.
2011. nov. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És biztos a méret miatt volt ez? Te is, ő is jobb szexuális életet tudtok élni mással?
2011. nov. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!