Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom pár napja iszonyatosan...

A párom pár napja iszonyatosan elkezdett horkolni. Allergia? Esetleg megduzzadt mandula?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk mitől lehet.Utána olvastam pár oldalon, találtam egy jónak tűnő orrspray-t, de nem tudom milyen lehet.A neve Asonor.Valaki használta már?Hatásos volt?Vagy ha esetleg tudtok valamilyen más módot a horkolás csillapítására az most jól jönne. :) Szeretném magam kipihenni...
2012. márc. 19. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

EZt belul kell kezelni! TEhat menjen el orvosi kivizsgalasra, mivel tobb oka is lehet, de valoban okozhatja egy allergia is, de ezt ott fogjak kideriteni, es annak megfeleloen kezelni.

Allergianal talan az orrnak a felso reszeben erezz lerakodast, de mashol is lehet, ezt a parodnak kell megfigyelni, mivel erzi azt!

2012. márc. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!