Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymagyulladás "kikúrálása"?...

Fitymagyulladás "kikúrálása"? Info lent.

Figyelt kérdés

Régebben volt egy fitymaszűkületem ezzel születtem. 11 éves koromban egy orvos lehúzta a bőrt, és kenőcsel kellett kenni. Eddig semmi probléma, de ezután pár évvel (1-2) elkezdett fájni a fitymám ha lehúzom a bőrt és úgy hozzáérek, illetve merev állapotban csak félig tudom lehúzni tovább elég nehezen. Ezzel együtt még a fitymám alatti bőrön kis pattanás szerű valami kijött, sárga színű, pont olyan mint egy megérett pattanás, csak sokkal kisebb és nem lehet kinyomni, csak ritkán(ha kinyomom szinte ugyanolyan mint egy pattanást ha kinyomod). Mit javasoltok mit tegyek? Orvoshoz SEMMI módon nem megyek el, itthon szeretném megoldani, esetleg betadine kenőcs használna? Ja és hozzáteszem szűz vagyok még, nem lehet attól, mert elkaptam volna valakitől. 16 év alatti is vagyok..

Tudtok valami megoldást?


2012. márc. 21. 15:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ó, mondd! Te mit választanál? o.O

http://www.youtube.com/watch?v=1YVyEBlv4j4

(Nézd Vikidált 1:38-tól...)

2012. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Naponta 2-3 szór áztasd bele a makkod egy tál langyos ecetbe egy hét alatt rendbe jössz:)
2012. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes figyelni, hol terem a papsajt!? Régen kiváló gyógynövény volt, de a mai világban egyre inkább gyomnövénynek hiszik, emiatt irtják. Mi épp most fedeztünk fel a környékünkön egy régi építésű gyógyszertár tövében valamennyit, most tervezzük majd aláásni, s átültetni a kertbe, így lesz majd elérhető arra az esetre, ha esetleg szükségünk lenne rá. Persze, előtte reméljük, megszokja majd az új helyét, és nem vész ki... :)
2012. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!