Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális aktustól van fóbiája...

Szexuális aktustól van fóbiája a páromnak. Mit lehet tenni, hogy segíthessek neki ezt legyőzni?

Figyelt kérdés
A páromnak ( 24 éves férfi )fóbiája van magától az aktustól. Ennek ellenére 4-5 naponta együtt vagyunk, de ha nekem kellene nagyon ilyes fajta kényeztetés, azt nagyon nem jól viseli. Pszichológushoz kellett járnia más (családi problémái miatt), és ott próbálták kezelni, kisebb nagyobb sikerrel. Hogyan segíthetnék neki? A baj az, legalább is nekem azt mondja, hogy nincs önbizalma rossz élmények miatt. Lassan egy éve vagyunk együtt, és szeretném, ha ez a probléma nem állna kettőnk közzé. Én elég heves természet vagyok, szeretnék sűrűbben vele lenni.

2012. márc. 26. 08:45
 1/8 anonim válasza:
100%

Bizonyítsd be neki, hogy benned megbízhat, mutasd ki, hogy szereted. Teremts megfelelő hangulatot az együttléthez (telefon kikapcs, füstölő, romantikus zene, stb), simogasd hogy ellazuljon, próbáld felizgatni, ne erőltesd és ne duzzogj, ha nem akarja.


Hasonló helyzetben voltam én is régebben, engem egyszer majdnem megerőszakoltak, ami miatt sokáig már attól is rosszul voltam, ha valaki hozzám ért. A párom nagyon türelmes volt velem, olyasmit csinált, amiket felsoroltam neked. Egy idő után elmúltak a félelmeim és élveztem vele az együttlétet. 26/L.

2012. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt neked kell a kezdeményező félnek lenni,neked kell hangulatba hozni őt.

Az első jókat irt.

Legyél vele türelmes,dicsérd,ne cseszegesd

2012. márc. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első: Türelmes vagyok vele, és igyekszem neki mindent megadni :) Köszönöm :) Örülök, hogy neked sikerült legyőzni a fóbiádat :)

Második: Sosem nevetnék rajta, hisz nem tehet róla .... Azt kérte tőlem, had ő legyen a kezdeményező, ne "rohanjam le" . Ezzel csak az a baj, hogy én viszont jóval sűrűbben kívánom mint ő, és nagyon nehéz nélküle kibírni... Természetesen megteszem, mert szeretem, csak ettől a hiánytól feszültebb vagyok én is :(

2012. márc. 26. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Pontosan mitől van fóbiája?Miben nyilvánul ez meg és mióta áll ez fenn?

előtted volt barátnője?

2012. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Előttem volt egy hosszabb kapcsolata, illetve pár alkalmi kalandja. Soha senkivel nem jutott el az ejakulációig, kivétel velem. Illetve abban nyilvánul meg, hogy sokszor rá kell beszélni, hogy legyünk együtt. Látni nem lehet rajta semmit, mármint élvezi az aktust, de még nem az igazi.... Vagyis attól fél, hogy valami el fogja rontani.
2012. márc. 26. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet.

Rengeteg türelem,megértés kell részedről,és biztatás.

tudom hogy nehéz,de dicsérd minden apróságért,hogy milyen finoman ér hozzád,hogy mennyire ügyes.

De sose hazudj,ne szinlelj,ha rájön,nagyon befordulhat,elveszted a bizalmát.

Próbáld ne központba helyezni a szexet,ne legyen fontosabb mint pl egy mosás beinditása.

Éreztesd vele hogy ő igenis jó pasi,jó szerető,nekem nem kell más,és bármi van,rád számithat,nem tud rosszat csinálni

2012. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm a tippet, most ezzel próbálkozom. Jelenleg úgy tűnik, nagyon hatásos, mert szóba sem hozom, és ő maga mondogatja, hogy vágyik rám :) Köszönöm mindenkinek :)
2012. márc. 29. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok sikert.

Nálunk bevált,igaz kb fél évbe került mire lejutottunk arra a szintre ami nekem is nagyon kielégitő.

Most már kb 10 alkalomból 9 amikor azt tudom mondani,hogy jobb nem is kell :)

És az önbizalma is kezd előjönni.

Igaz,volt olyan is,hogy mérgesen szóltam rá,hogy csessze meg,elrontja a tul sok gondolkodásával lés a kishitűségével,ne legyen már buta,ha nem lenne jó pasi,rá se néznék.Kicsit kijózanitó néha erélyesebben,de csak óvatosan,mert visszaájára is elsülhet.

2012. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!