Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szívemmel bajok vannak, ez...

A szívemmel bajok vannak, ez kihathat a szexuális életemre? Milyen gyógyszereket lehet kapni szívbetegségre? és ezek mit szolgálnak?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már hogy szex közbe csak úgy lelankad,a szívem hevesen kezd verni és felforrósodik a testem,nagyon idegessé válok ilyenkor! érzékeny típus vagyok amúgy is amikor rossz dolog ér pl szakításról van szó vagy ilyenek:a fejem forró lesz a szívem majdnem kiszakad a helyéről,és borzalmasan fájni kezd a gyomrom. első barátnőm amikor szakított velem kb 1 hétig csak sírtam és ezt az érzést kellet elviselnem...összefügghet a szívbaj ezekkel a dolgokkal?hogyan lehet ezen segíteni? értelmes válaszokat légyszives 21 f
2012. márc. 1. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A potenciazavart okozhatja vérnyomásprobléma, de lehet akár pszichés eredetű is. Fordulj orvoshoz.
2012. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!