Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez, és kikor múlik...

Mitől van ez, és kikor múlik már el?

Figyelt kérdés
Reggel úgy ébredtem, hogy erekcióm van(szinte mindig így ébredek), és amire kimegyek a WC-re már általában elmúlik, de most nem így volt. Nem akartam kivárni amíg elmúlik ezért hozzá is kezdtem a vizeléshez. Sokkal tovább tartott mint szokott, de sikerült. De csak később vettem észre, hogy olyan mintha más lenne a húgycsövemben vizelet, próbáltam kinyomni, de nem jött. Pár óra múlva viszont már kellett menni WC-re, és rendesen jött is, de amikor vizeltem a péniszem tövében alul szúrást éreztem(nem biztos, hogy ott, csak inkább olyan volt mintha ott lett volna). Ez kb. 10 órája van így, és minden egyes vizelésnél csak egy picit csillapodott. Holnapra elmúlik, csakmert már volt hasonló, de az másnapra elmúlt. De mi ez pontosan?
2012. márc. 28. 17:02
 1/1 A kérdező kommentje:
Mostanra csökkent fájdalom!
2012. márc. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!