Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a herém?

Miért fáj a herém?

Figyelt kérdés

Kocsiban ültünk és egyszer egy szorító érzést éreztem a bal herémben, utána a lágyékomban. Mikor elmentem wc-re megtapogattam és mikor alulról fogtam akkor is szorított.

Mi lehet ez? Mondtam anyának, hogy menjünk orvoshoz és azt mondta, hogy a hormonok.... (13/f)



2012. márc. 31. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szorít a gatyád vagy a nadrágod.
2012. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ez ma 10 óra körül lehetett és még most is fáj...
2012. márc. 31. 20:35
 3/5 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy herevisszér-tágulatod van. Ez okozhat húzó, feszítő érzést esetenként. Ha óvatosan megtapogatod, és úgy érzed, hogy a másiktól eltérő módon érzed az ereket, akkor valószínűleg ez a probléma. Egyébként az urológiára beutaló nélkül el lehet menni, az orvos megvizsgál, és elmondja, mi a teendő. A korodból sejtem, hogy esetleg kellemetlenül érinthet, hogy ilyen jellegű problémával kell orvoshoz menni, és ott levetkőzni. Nyugtatásképpen annyit mondok, hogy az urológus nap, mint nap ezzel foglalkozik, neki semmi meglepő nem lesz ebben. Ha bebizonyosodik a visszér-tágulat, akkor a súlyosságától függően gyógyszeres, vagy akár műtéti kezelés lesz. De a műtét nem ott helyben történik, ott csak megvizsgálnak. Ha műteni kéne, akkor az orvossal megbeszéltek egy időpontot, amikor alkalmas. Remélem tudtam segíteni.
2012. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mostmár nem szoktam érezni. Köszi a válaszokat
2012. ápr. 13. 06:30
 5/5 anonim válasza:

A tagadás nem old meg semmit!

A here nélküli élet is élet!

2013. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!