Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyeres panaszaim vannak....

Aranyeres panaszaim vannak. Szerintetek mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és kb 1-1,5 éve kezdtem észrevenni h a végbelem mindig viszket.Aztán már néha vérzett is.Most már vannak rajta ilyen duzzanatok is.Éjjel mindig viszket,napközben nem de éjjel igen.Szerintetek mit csináljak? vettem rá krémet is de nem nagyon segít.Melyik a legjobb krém? vagy mit javasoltok? köszi előre is
2012. ápr. 1. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyérre a Reparon kenőcs segíthet. Családban bevált.
2012. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. ápr. 1. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Reparon nekem is bevált,és ne ülj sokat,táplálkozz rost dúsan(növényi rost)igyál sok vizet,mozogj,de ne megerőltetőt,hanem séta,kocogás,laza torna,úszás pl.
2012. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végbél viszketést más is okozhat, nem csak az aranyér.

Pl. gomba is megtapadhat ott. (nekem volt olyan hogy elmentem az aranyérrel orvoshoz és gomba ellenes szert is felírt az aranyeres kúp mellé.

Okozhatja férgesség is. Nem riogatni akarlak, de az hogy éjjel viszket, utalhat rá. Elég ha szájon nyal a kutyád és kész lehet a baj.

Azonban ha konkrétan a dudor viszket, valóban a Reparon a legjobb, ahogy azt már egy előttem szóló is írta.

2012. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!