Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom? Az alábbiakb...

Mi lehet a bajom? Az alábbiakba leírtam a panaszaim, kérlek írjon akinek van hasonló tapasztalata.

Figyelt kérdés

miután elkeztem nemi életet élni a bnőmmel, rá egy hónapra ő furcsa, égető érzést kezdett érezni a külső nemiszervén, majd rá pár hétre az én péniszem is bepirosodott, és kiszáradt néhány helyen a bőr! gumit nem használunk, mivel gyógyszert szed, és arra gondoltuk h mindkettőnk nemi szervére az van ilyen szárító és égető hatással, h az aktus alatt képzett ned megszáradnak, és kiszárítják a bőrünk.

a kérdéseim a következők:

Mi lehet a bajunk??

a péniszemen piros, égő részek vannak, amik fájnak erősebb tapintás hatására és száradt a bőre.

KÉRLEK AKI TUDJON SEGÍTSEN, FŐLEG OLYAN ÍRJON, AKINEK VAN HASONLÓ TAPASZTALATA.


2010. máj. 19. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:

SENKI??? :(

amúgy elnézést a hibás írásért! csak fagy a géép..

2010. máj. 19. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:

Háááát, én gombásodásra tippelnék vagy nemi herpeszre, mindenképpen megnézetném orvossal. A testnedvek rászáradása nem okoz ilyesmit, hacsak nem használtatok valami segédanyagot esetleg (passzolok hogy hogyan okozhatta, csak tippelek.)

A pirosság és az égő érzés mindenképpen gyulladás jele, ez túl jó már nem lehet. A barátnőd menjen el nőgyógyászhoz (akut probléma esetén nem kell időpont sem, mondja azt hogy sürgős, mert tényleg az) és amit neki felírnak, az elvileg neked is jó (de azért kérdezze meg hogy a partnernek mit ajánl a doki.) Az is lehet hogy belsőleg is ad valami gyógyszert.

2010. máj. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még valami: ha mindketten borotváljátok ott lent, lehet szőrtüszőgyulladás,de azt nem lehet elkapni, a borotválástól van. Az viszont nyomásra nem fáj.

Ha viszont az,amire a férjem gondol, akkor tripper (úgy is hívják, hogy gonorrhoea, nézz utána a neten.) A férjem mentős, tehát látott már ezt-azt, még ha ilyesmivel nem is visznek be népeket. Én nem vagyok biztos a tripperben, mert megnéztem a tüneteket a neten és van ami nem stimmel, de arra pont jó, hogy kicsit megijedj és ne szexeljetek gumi nélkül :))

jó tudom, hogy nem vicces, de tényleg nem ez a piros pöttyös rudi az igazi, hogy mást ne mondjak. Lehet hogy el kellene nézni egy bőr-és nemibeteggondozóba, inkább ott röhögjék ki az embert, hogy ilyesmivel minek ide jön, minthogy az urológus mondja később, hogy ej, inkább időben orvoshoz ment volna!...

Nem?

2010. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kizárjuk a nemi betegségek lehetőségét akkor könnyen lehet,hogy csak túl savas a punci.Vagy - és ez a rosszabbik - egyszerűen nem vagytok kompatibilisek,a szervezete így tiltakozik az idegen test ellen (ezt orvosi szempontból értve,nem poén). Orvost ajánlanék,tényleg inkább röhögjenek ki,mint nagyobb gond legyen belőle.Xman
2010. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!