Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy néz ki egy merev péniszen...

Hogy néz ki egy merev péniszen a hátrahúzott fityma?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furcsa a kérdés, engem 10 éves koromban körülmetéltek fitymaszűkület miatt így fogalmam sincs illetve csak az alapján amit videókon és képeken láttam.

Ehhez kapcsolódik a kérdés, ugyan is láttam olyat ,hogy a makk alatt a hátrahúzott fityma ott van illetve felül is ,a belső fityma kifelé fordulva.

Meg láttam olyat is amin egyáltalán nem látszik a fityma.

Hogy van ez?


(Képet mutatok mire gondolom, csak múltkor is törölték az egész kérdést egy link miatt)



2012. ápr. 2. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:

szóval pl. ez:

[link]

a második képen látszik,hogy ott van a fityma, de van pl ez: [link] ahol meg olyan mintha nem is lenne fityma. (Nem azt mondom,hogy nem látszik csak az elsőnél ott alul sokkal vastagabban látszik)

2012. ápr. 2. 15:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen így néz ki! De téged miért érdekel, neked már nem lesz problémád vele.
2012. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haha 20 centis 6 centi vastag dáko :D
2012. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali!


"a második képen látszik,hogy ott van a fityma, de van pl ez: [link] ahol meg olyan mintha nem is lenne fityma."

__ Ha megfigyeled, ott a pénisz hátsó (hasfelőli) oldalán van egy kis felgyűrődés. Az a fitymamennyiség, amit te a 2. képnél hiányolsz, az bele van gyűrődve, abba a kis kigyűrődésbe, vagy össze van ráncszerűen redőződve, amit mi a képen innen nem látunk.


INFÓ:

>>>>> A pénisz hátsó oldalán a fityma csak akkor feszül ki legalább olyan simává, mint nektek TKM-eseknek (körülmetélteknek), ha mi azt kifeszítjük, magyarán szólva, a ráncos, redős részt széthúzzuk. Ugye a makk a fityma vége a makk árkában van, onnan indul ki felfelé a makknyálkahártya, ill. lefelé a fityma. Ha ott vágják körbe a fitymát, s húzzák le a pénisz tövéig műtéti beavatkozáskor, akkor oda utána vixxa is le7 varrni körülmetélés (TKM) nélkül, igaz, sajnos volt olyan műtött GyK-s segélykérő, akinek így elhalt a fitymájának a bal oldala (necrosis), emiatt kellett egy második műtéttel őt TKM-elni... s a végeredmény meg egyenesen vmi ocsmány lett. Sok orvos emiatt inkább méretre vágja a külfitymát, és úgy varrja vixxa/hozzá a makk pereménél lévő csonkhoz, akkor nem marad annyira látványos a körülmetélés nyoma, viszont akkor az általad kérdezett redősebb részből sem/semigen marad meg sok. <<<<<



De am. tényleg,... van vmi oka is, ami miatt elkezdett ez érdekelni téged, vagy csak kíváncsi lettél arra, hogy milyen lenne fitymával? :-)


Üdv: EE

Üdv: EE

2012. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!