Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért húzódik össze nekünk...

Miért húzódik össze nekünk férfiaknak a herezacskónk magömléskor?

Figyelt kérdés

12-13 éves kor után el kezd lógni a herénk, ez normális.

de miért húzódik össze a magömlést megelőzve, közben és utána is?

nincs ilyesfajta probélmám, csak úgy felvetettem a kérdést, hogy ne legyek tudatlan a saját testemmel kapcsolatban.


2012. ápr. 2. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ha feláll a frakad nagyobb börflület kell neki ezt részben ebből potolja masrészt meg höszabályozás
2012. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

előző úgy marhaság ahogy van

orgazmusnál a herék odahúzodnak a test közelébe


ha jól emlékszem utolsó elképzelés az, hogy a hímivarsejtek aktívabbak lesznek a melegben


de fogalmam sincs ez igaz e


szal nemtom, mitől húzódik fel


a ne ütődjön is hülyeség, mert előtte meg simán ütődik

2012. ápr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző 2 válasz finoman szólva ugy butaság ahogy leirták.

Először is mivel spermiuoknak pár fokkal kevesebbre van szükségük az életben maradáshoz,ezért melegben lejjebb kerülnek a testől.Hidegben viszont a zacsi izomzata a teshez huzza a heréket.A herék csak termelik a spermiumokat,majd a heréken található mellékherékben tárolódnak ,érnek.A zacsi ugy müködik mint egy termosztátor.Magömléskor viszon azért huzza a sorosan fel

a testhez,hogy a herék jobban összetudjanak húzoszkodni,hogy kinyomják magukból,illetve a mellékherékből is a tárolt spermiumokat.Természetesen nem mindet,csak egy részét.Nem tartozik a kérdéshez,de itt kell megjegyeznem egy közkedvelt mondást " tele van a tököm " A tökünk soha nincs tele,hisz az nem tárolja ,csak termeli a spermiumokat.Tárolásra a mellékherék vannak,mint írtam .

2012. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tudományosnak tűnsz, de úgy marhaság ahogy van


"Magömléskor viszon azért huzza a sorosan fel

a testhez,hogy a herék jobban összetudjanak húzoszkodni,hogy kinyomják magukból,illetve a mellékherékből is a tárolt spermiumokat."


ez meg szimplán vicces


arról nem beszélve, hogy a távozó pár ml javát az ondóhólyag adja, és nem a here


a mai elmélet az amit korábban írtam, a spermiumok beindulnak a melegtől, ergó ezért kell őket hűteni, hogy idő előtt ne aktiválódjanak

de ez is csak egy elmélet

de ez a felhúzódik a herém, hogy kinyomja magából az ondót, hát úgy marhaság ahogy van

2012. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lévő hozzászóló sűrgősen vegye kézbe a biosz könyvet. Az előtte irónak tök igaza van . A mmellék herék a psermiumok tároló helye és nem az ondó holyag ,

Az ondó hólygban tárolt kevés mennyiségnek ,teljesen más feladata van .

2012. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak van igaza! A mellékhere tárolja a spermiumokat, és igen, azért húzódik össze, hogy több spermát tudjon "kilőni".
2012. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, én nem fogok veletek leállni vitatkozni.

Az ejakulátum javát nem a here adja. Spermiumokról szó sem esett. Bioszkönyvet meg már nem tudom előszedni, mert már rég kidobtam. Ellenben publikáljátok a Nature-ben a mechanikus elméleteteket, mert annyira eredeti.

2012. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!