Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy szexi csajt láttam ma a...

Egy szexi csajt láttam ma a strandon melltartó se volt rajta, mért nem állt fel a péniszem?

Figyelt kérdés

Gyakrabban előfordulnak ilyenek hogy nem áll fel amikor kéne!!!

Mi történhetett?


2009. jún. 16. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nem biztos.

Volt aki itt említette, hogy tetszik, és vagy kívánod.

Nem mindegy.

Az, hogy nem áll fel masztizás közben, tudható annak is, hogy igazából nem is kívánsz örömet szerezni magadnak, csak rád jött - na jól van verjük ki!

Végy elő egy filmet, közben végezd a dolgod, meglásd menni fog.

2009. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
56%
gondolj bele hogyha bugyi se lett volna rajta akkor fölállt volna a farkad?Mert ha nem akkor z már tényleg baj
2009. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ezek szerint minden pasinak álló farokkal kéne a Balatonparton csücsülni?! Érdekes lenne...szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan!:)))
2009. jún. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos impotens lettél.Tedd már fel ezt a kérdést, hogy biztos lehess benne, hogy az lettél-e. Vagy talán még nem nőtt fel a kisfiú. Meg a "kis"fiú" se.
2009. dec. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!