Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem körül fehér pöttyök...

A péniszem körül fehér pöttyök vannak ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Láttam hogy fehér pöttyök vannak a péniszem alján, a makkomon és a péniszem feletti bőrön pont ahol a szőrzetem volt és miután le borotváltam rá 1 napra továbbra is be van pirosodva és folyton viszket, valaki tudna segíteni?

2012. ápr. 7. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak érzékenyebb a bőr a borotválás után...nekem is mindig ilyen szokott lenni,nyugi 1.2 nap és elmúlik!
2012. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a fehér pötty gomba v vmi fertőzés. urulógushoz menj, és semmiképp ne szexelj addig
2012. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja de most veszem észre hogy a viszketés a visszanövő szőrtől van (mert szúr) és nagyon valószínű hogy a "pöttyök" pattanások, de akkor mit kezdjek velük? várjak amíg kinövök a serdülő kórból és magától elmúlik? (mert a homlokomon is van)
2012. ápr. 8. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Na ha viszket akkor valószínűleg a borotválástól van,de fehér pöttyök a fordyce foltok is lehetnének,ha ezek a foltok nem múlnak el,akkor erről lehet szó(gyerekkorban,kamaszkorban szokott előjönni és orvos tudja lézerrel végleg eltűntetni a fordyce-t,mert csak igen ritka esetben van hogy magától eltűnik),ez nem betegség(már ha erről lenne szó)hanem esztétikai probléma csak.


De szerintem mivel eddig nem volt nálad ilyen pöttyök és borotválás után jött elő ezért nem erről van szó,de a teljesen csupasz pénisz már rég nem menő.

2012. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben, már amúgy is nő vissza, hagyni is fogom a szőrt de ha van alatta pattanás akkor csak várjak hogy kinőjem a kamaszkort és elmúlik? Mert nekem elég kínos lenne mindenféle orvoshoz járkálnom mivel eléggé szégyellős vagyok (még a szüleim sem tudnak róla)
2012. ápr. 9. 08:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha túl sok a szőr akkor inkább majd ollóval vágd rövidebre így nem fog úgy viszketni,nem is vágod meg magad még véletlenül sem és nem fog begyulladni sem.


De ha ezek fordyce-k akkor azok csak igen kis százalékban tűnek el végleg,majd figyeld őket.Ez nem betegség mint már írtam,csak esztétikailag szokott gondot jelenteni.Ha nem tűnne el és zavarna akkor sajnos orvosi segítséget kell keresned az eltűntetéséhez.Nézz utána hogy mit írnak hogyan lehet eltűntetni.

2012. ápr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Daenor!


Az igen kicsi fehér pöttyök lennének akkor azok fordyce-k szoktak lenni általában,de orvos tudná megmondani biztosra,ha meg nálad ezek nem fehérek akkor nem tudom sajnos.Privátba lehet orvosnak is írni az orvostudakozó által(google-ba orvostudakozó írd be és tudsz orvost választani).De házi doki is segíthet akár,lehet semmi komoly.

2012. ápr. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Fordyce-ről itt lesz kép,megtudjáktok nézni hasonlóról van e szó nálatok.

2012. ápr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, de most leginkább a pattanások zavarnak, azok a kis fehér "pöttyök" veszítettek a prioritásukban :)
2012. ápr. 17. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!