Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sulyzozas gyerekeknel szabad...

Zsoolti8917 kérdése:

Sulyzozas gyerekeknel szabad v nem?

Figyelt kérdés

Szeretnem tudni hogy is van ez 14eves lettem 1honapja nem tudom szabad e sulyzoznom 45kiloval nyomok fekve es 7et egy kezre amelett meg fekvo meg hasizom....

Szeretnem tudni hogy lehet-e tole balyom(fejlodesbe visszamaradas stb. )Egyebkent 174centi es 71kila vok koszi a segitseget.


2012. ápr. 8. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

dehogy lesz bajod...14 évesen már világversenyeken vesznek részt emberek,akik napi szinten keményen edzenek,súlyzós és kardió edzést végeznek..ha valaki ilyen korban formálja a testét,annak idősebb korában is megmarad azokkal szemben akik később fejlesztik a testüket....ráadásul már most magas vagy,14 évesen..tehát bátran eddzél,de ne vidd túlzásba a kilókat pl,hogy jövőhéten már 60-nal nyomsz ezt nem szabad,mert tönkremennek az izületeid,csak szépen lassan hónapról-hónapra emeld a súlyt!!!

Jó munkát!!!!

2012. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen megnyugodtam :)
2012. ápr. 9. 00:21
 3/3 ✮ʝօк&# válasza:
van neked így is elég "balyod" ..
2012. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!