Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől vérzik a legtöbb wc-zésk...

Mitől vérzik a legtöbb wc-zéskor a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés
Amikor kitörlöm, akkor hol jobban, hol gyengébben véres a wc papír. Nem értem mi sértheti fel hiszen teljesen normál keménységű a székletem. Mit tehetek ez ellen?
2012. ápr. 8. 16:31
 1/9 Diarmand ***** válasza:
Aranyér. Ha még nem fáj, akkor szerencséd van, de később ez súlyosbodhat. Lehet, hogy érdemes lenne elmenni urulógushoz.
2012. ápr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most még elég, ha a háziorvoshoz elmész. Ő ír fel krémet és kúpot, ha aranyér.
2012. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyszerű. :/

Pedig csak 17 éves vagyok. Mitől alakul ez ki?

2012. ápr. 8. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:

Erőlködéstől lehet, vagy hajlam is.

De nem urológián foglalkoznak ezzel, hanem proktológián.

2012. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Diarmand ***** válasza:

Proktológián? Ma is tanultunk valamit :)


Köszi előző!

2012. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aranyér bármilyen korban kialakulhat,csomó ember él vele együtt,vannak nők akik így,ezzel a problémával szülnek és semmi bajuk,vény nélkül lehet kenőcsőt reparont kapni rá.De életmód váltással is lehet csökkenteni az aranyér gyakori előfordulását,rostban gazdag élelmiszerrel pl.Csak annyit kell figyelned,hogy a vérzés nem változik e,ha túl sok lenne akkor kell orvoshoz menni.Valószínűleg külső aranyered van,tehát ezt magad is tükör segítésével meg tudod nézni.
2012. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
nézd meg a suoth parkot cartmenek is hasonló bajai vóltak
2012. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ekeke ***** válasza:
Seggmosás zuhannyal?
2012. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem csak időközönként néha, de csak egy pici 1 centis, egy mm vastag vércsík van a papíron, és egy pontnál. szerintem csak szimplán érzékeny a bőröd. használj nagyon puha wc papírt, meg nedves törlőt. lehet azért vérzik sokszor, mert nem tud begyógyulni, és mindig felsérted a sebet.
2012. ápr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!