Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudhatom hogy későnérő...

Honnan tudhatom hogy későnérő vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves leszek nyáron és félek utána már nem nagyon fogok nőni(178cm).Abban reménykedek hogy ha valahogy bebizonyosodik hogy későnérő vagyok akkor megnyugodhatok.

Előre is köszi a válaszokat,nagyon fontos lenne nekem!

16,5/F


2012. ápr. 8. 22:01
 1/4 opeles válasza:
Biztosan későn érő vagy, mert még nem vagy elég érett ahhoz, hogy ezt magadtól is tudd.
2012. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Talán a saját viselkedésedből. Mérd magad az osztálytársaidhoz, hasonló korú barátaidhoz. Vannak ismérvek, de ezeket nem neked kellene felmérned magadon, mert csak rágódnál rajt. Olyan vagy, amilyen vagy. Ha valamelyik tulajdonságod nem tetszik változtass rajt.
2012. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát a viselkedésemről annyit hogy sokat hülyülök és vicces vagyok esetenként szeleburdi és néha nem túl kötelesség tudó ès kicsit megbízhatatlan mert gyakran kerülök bajba....ezért pl nem hagytak még soha egyedül otthon a fatherrék sajna :(o
2012. ápr. 8. 22:32
 4/4 anonim ***** válasza:

a 178 cm nem olyan alacsony és már nem vagy későnérő sem.A későnérőt arra mondják akinél a nemi fejlődés(szőrősődés,nemiérés tehát sperma,előváladék stb kicsit később jelenik meg pl. 14-15 évesen,kis növésűeknél ez elég gyakori)De 16 éves korig kell a nemi jellegeknek,nemiérésnek megjelenie,ez a végső határ.


A fiúk egyébként 18-22 éves korukig is nőhetnek akár.

2012. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!