Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 182cm férfinél alacsony?

182cm férfinél alacsony?

Figyelt kérdés
ha izmos és helyes akkor fel tudja venni a versenyt egy 190cm fèrfivel?
2012. ápr. 8. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Te ne legyél már ilyen önbizalom-hiányos!!!!

Tökéletes magasság,én 172 cm vagyok és megörülnek a nők értem......egy pasi nem a magasságától lesz jó pasi hanem a kisugárzásától!!!!

2012. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor nagyon ügyes lehetsz mert én 172 cm-en tuti beszarnék a magasságom miatt :(
2012. ápr. 8. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha-Ha figyelj az összes jó pasi alacsony pl Tom Cruise,Johnny Depp,Vann Damme stb-stb a nők álmai!!!
2012. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ők híresek és ezért döglenek utánuk a csajok
2012. ápr. 9. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én magamat tekintve úgy vettem észre hogy a nők minden magasságra ragadnak. Én 191cm vagyok, és ez mellé 90kg, szóval nem vagyok egy nádszál, de nem hájas vagyok, hanem méretes...hát hogy mondjam, szóval nem zsírbölény vagyok, csak kismedve :D Volt már sok nő akivel kezdhettem volna, mert sokan mondták hogy hú de jó magas vagy szívesen lennék melletted egész nap, szóval igen, fel tudod venni a versenyt, de nincs is szükség rá
2012. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szval mégiscsak számít a magasság..... a nőknél is előnyös.....én meg alacsony vagyok :((
2012. ápr. 10. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!