Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férfinél alacsony spermaszám,...

Férfinél alacsony spermaszám, nőnél hormonproblémák. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Mi a bevett orvosi gyakorlat? Egyszerre kezelik a kettőt, vagy előbb egyiket, majd a másikat? Alacsony spermaszám megállapításnál nem próbálják meg kideríteni az okát?
2011. ápr. 4. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
De igen megpróbálják kideríteni az okát,és kezelni. Mennyi az az alacsony? Mi is így vagyunk. Engem nem kezelt a dokim addig, megvártuk javul-e a spermaszám.
2011. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nálunk van ez a helyzet, hanem egy ismerősnél. Csak furcsállom, hogy ha kiderült, hogy nem jók a sperma eredmények, akkor miért nem próbálják kideríteni az okát és kezelni? Miért csak a csaj hormonproblémáját kezelik? A kérdést azért írtam ki, mert ez ügyben tudatlan vagyok (szerencsére).
2011. ápr. 5. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet még nem rossz az eredmény annyira,hogy kezelni kelljen,különben nem így tennének. Hiába kezelik a női gondot ,ha apa közben nem alkalmas.
2011. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sumergo ***** válasza:
Csak ismerőstől hallottam, hogy először rendbe teszik a női hormonokat, aztán ha ő kész a terhességre, akkor kap apa gyógyszert, mikor próbálják összehozni. Pontosabban ismerős ffi-nek injekciót írtak fel.
2011. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. Előbb a női hormonproblémát kell megszüntetni, mert onnantól tök mindegy, hogy milyen a spermakép, ha a hormonproblémák miatt a nő meddő és meg sem tud foganni, vagy folyton elvetél. Nem tudom, mennyi az az alacsony spermaszám, de nekünk a napi 1000 mg c- és e-vitamin férjnél nagyon sokat javított a minőségén.
2011. ápr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. ápr. 13. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!