Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok olyan izzadásgátlót...

Tudtok olyan izzadásgátlót ajánlani ami tényleg bevált nektek?

Figyelt kérdés

Igazából nem is a meleg miatt izzadok hanem, h a suliba folyton ideges vagyok. :(


16/f



2012. ápr. 11. 20:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
Old Spice tudod az a kicsavarós stift és abból nekem a kilimanjaro az nagyon tuti
2012. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nivea silver vagy cool
2012. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én már szó szerint az összeset kipróbáltam mert nehéz fizikai munkát végzek és nagyon idegesítő volt a szagom.

De mind közül csak kettő vált be:

- a RightGuard bármely kiszerelése(golyós/spray/stift)ráadásul ennek a márkának a tusfürdője is kellemesen frissítő és hosszú ideig megőrzi illatát

- a Nívea Silver Protect dezodor

2012. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Solution antisudorica,ez egy gyógykészítmény,fürdés után kell használni,miután megtörölköztél,nem frissen(aznap nem borotváld a hónajad le,már ha te is a borotválosok táborát erősíted)borotváld hónajra kell használni,pici vatta darab,fülcuca darabot belemártasz ebbe az üvegcsébe és bekened vékonyan a hónajad utána már nem használsz semmit,másnap meg simán sprayt,deot amit szoktál használsz,egy napot mindig hadj ki pihenésképpen a készítményből.Vény nélkül 300-500 ft-ért lehet kapni a patikába.
2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez mennyire hatásos ?
2012. ápr. 12. 18:47
 6/12 anonim ***** válasza:
ki is szaradsz tőle hasznalj deot amit irtunk
2012. ápr. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na most mindenki leírta, hogy neki melyik izzadásgátló vált be. Hát én már ezerfélével próbálkoztam és mindegyiknél ugyanúgy izzadtam. (Hozzáteszem nekem is ugyanez a problémám mint neked.)

Én is a Solution antisudoricát ajánlom. :) Csak vigyázz, ha nagyon sokat teszel rá, kimarod vele a bőröd.

2012. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És neked megszűnt teljesen ?
2012. ápr. 15. 20:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Megszünteti, de csak abban az esetben, amit már felettem isleírtak.

Fürdés után kell bekenni (én pl. vattára teszem), ne túl keveset de ne is túl sokat. Aztán reggel sima dezodor/spray.

Viszont én pl. mindennap szoktam használni,igaz csak nyáron amikor ciki és meglátszik a nagy folt a hónaljnál. Egyébként fürdéskor lejön, tehát ha nem kened be vele magad újra, akkor nem lesz már olyan hatása.

(Hozzáteszem, hogy ne vidd túlzásba a használatát, a sok alumínium nem tesz jót a szervezetnek.)

2012. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
femmergezes
2012. ápr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!