Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire megbízható a hereviss...

Mennyire megbízható a herevisszérműtét?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
végül is golyók nélkül is lehet élni
2009. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Műtét után 2-3 hónappal ismerősöm felesége babás lett.
2009. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én fiamat is ezzel műtötték,(14 évesen) és a műtét után pár héttel a herezacskója tele lett folyadékkal. Visszavittem az urológushoz, aki azt mondta, csak akkor műtik meg újra,ha nem szívódik fel. Most az van, hogy hol több, hol kevesebb van benne. A fiamat nem is érdekli az egész már(most 19 éves),pedig jobb lenne, ha megműttetné magát, mert az a zacsi kicsit nagyobb lett.

Az, hogy hány százalékban fordul ez elő, sajnos nem tudom.

2009. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy most mit is kérdezel?

Mennyire megbízható, az annyit tesz, hogy jó lesz és működni fog a cerka?

Igen , működni fog.

Viszont ez nem sterilizáló műtét, gyerek még lehet egy ilyen műtét után.

Akkor van gond, ha nem műtteti meg valaki, akkor bizony nagy a valószínűsége, hogy meddő lesz.

2009. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én most estem át újból egy ilyen műtéten,sajnos már 4x...most legutobb 2 hete a zacsit vágták amit most igy már másodszor,kérdeztem az orvosomat kiujulhat,semmi bíztatót nem mondott..2 gyerköc már van nekem,de ugy néz ki kell idővel még egy...nekem fájdalmaim voltak!Öszinte legyek nem bizom a műtétbe ezek után már.30 éves vagyok és már 4x műtöttek ez okból!
2010. márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Engem csak az érdekelne hogy egy ilyen műtét után mikor lehet a leghamarabb elkezdeni a szexet? Ha esetleg nem bírom ki és a műtét után egy héttel nekiállok az nem okoz gondot?
2010. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azt hogy mikor kezdesz el szexelni újból érezni fogod,én másfél 7 után már, persze óvatosan!Amig ott rendbe jönnek a dolgok az nem másfél 7 lesz,de ha nem fáj akkor simán,nem lesz semmi baj belőle.
2010. ápr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Hát amióta kiszedték a varratot még csak egyszer volt szex,de az eléggé megviselte a heréimet. Amúgy óvatos voltam

viszont úgy látszik még várnom kell akkor vele!

2010. ápr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Téged hol vágtak???Zacsin?Nekem 6 hete volt kb.,de még mindig be van dagadva és ugyan azt érzem mint előtte,most mi van nemtudom...szex közben nem fáj már...
2010. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem hogy pontos legyek a lágyékomnál csináltak egy kisebb fajta vágást,de mindezt úgy hogy a péniszt és a herezacskókat egyáltalán nem érintették! A műtét óta 3 hét telt el,de nekem azért még érzékeny a herém sőt meg is van duzzadva egy kicsit.
2010. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!