Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Inkontinencia esetén a csere...

Inkontinencia esetén a csere hogyan valósítható meg? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Vizeletinkontinenciám van (nem olyan régóta), és a kérdésem az, hogy tudna-e valaki olyan megoldást találni nos, arra az esetre, hogy ha nyilvános helyen van az ember (pl étterem, szórakozóhely, vagy munkahely stb.) akkor a pelenkát hol tudom kicserélni? Igazából a hely meglenne a mellékhelyiségben, a főbb kérdés az, hogy az elhasználtat hova lehet tenni/ hol lehet kidobni vagy mi a megoldás.

Sima vizeletinkontinenciáról van szó.


(komoly válaszokat írjatok legyetek szivesek)


2012. ápr. 13. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanúgy a kukába, mint az intim betétet
2012. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha ott ciki kidobni, akkor viszel magaddal egy nejlonzacsit, beleteszed a táskádba aztán egy alkalmas helyen kidobod...
2012. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és pl mozgássérült wc-ben nincs erre kihelyezett kuka?
2012. ápr. 13. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van, hiszen a mozgássérültek is mestruálnak!
2012. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak ugye mivel nem vagyok mozgasserult nem szivesen megyek be oda :) a ffi mosdoban meg szerintem nincs ilyen kuka vagy hát szerintem furán neznenek ha ott setalgatnek a kezemben a "csomaggal' a kukaig :)
2012. ápr. 13. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van ruha szekrény a munkahelyeden már mint a férfi öltöző helyiségben és férfi Wc akkor rajk be a zsebedbe egy teljesen összehajtógatott nagy szatyrot.


És a Wc kijövetel elött takard le a zacskót a pulóverel és rakd el a szekrénybe azt. Amikor hazamész utcán kidobod a szemetesbe távol a munkahelyedtől vagy a munkahelyeden belül valamelyik szemetesbe ami a folyóson van.



Ha nincs öltöző szekrényed akkor használt nagyobb kedszivó képességű pelenkát munkahelyeden, étteremben arra kicsivel bő nadrágot ne látszon a bugyor. Annyi folyakédot igyál csak a szomjadat oltsa.

2012. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van a férfi wc be nincs kuka hogy ki dobd. Legfejebb a csap melett, de ott meglátlatják hogy pelenkázod magad. Én mindig van egy kis zacsi nálam amibe a használt pelenkát be tudom rakni és a szemetesbe ki dobni. Vagy a plázákba nagy a forgalom akkor ott hagyom a wc mellett zaciba
2014. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!