Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Novelni szeretnem a peniszem...

Novelni szeretnem a peniszem meretet. Eleg ciki a merete. Leci valaki segitene? Gyogyszereken kivul?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 16. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
genetika... amúgy van módszer, midnenféle undormányt fecskendeznek beléd, aztán elmaszírozzák. beszarsz közben a fájdalomtól. amúgy a szerszám mérete tényleg nem fontos. csak ne a ribikkel huncutkodj. nekik az kell, ami véresre sérti a méhszájukat.
2012. ápr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
tudod,erre van egy nagyon egyszerű módszer.ehol e:végy egy kötelet,kösd rá az egyik végét a farkadra,a másikat egy falazótéglára.Na 'asszondja most föl mész az ötödik emeletre,és kib@szod az ablakon a téglát és vársz...
2012. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amit az első az a vazelin és Orosz börtönökbe volt régen divat, de most már ide is eljutott.A lényeg, hogy még csak eszedbe se jusson, mert nagy eséllyel fertőzést kapsz tőle, rosszabb esetbe amputálni kell a farkad, legrosszabb esetben meghalsz.
2012. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*amit az első ír
2012. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A férfiak 5% van megelégedve a méretével!Ne itéld meg te mennyi a kicsi és a nagy!Ezt hagyd a nökre!Inkább az önbizalmad növeld!
2012. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miféle gyógyszer van erre?

Eddig két eljárásról hallottam. Az egyik során megvágják a péniszben levő szöveteket, hogy nagyobbra nőhessenek az erekció során, de az eljárás miatt lekonyuló is lesz ugyanakkor. A másik, az egy implantátum, ami vastagságra, és hosszra is növel, de ez is elég macerás cucc.

2012. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mekkora a méreted hosszban és vastagságban? mennyi az annyi? én is gondolkodtam már pénisz növelésen egyszer vettem is vizes pumpát de aztán abbahagytam és inkább eladtam megfogadtam ,hogy nem próbálom többé növelni hanem elfogadom inkább legyen akkora amekkora de működjön minthogy aztán fel sem álljon az az igazán ciki ha nem áll nem az ha kicsi
2012. ápr. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vastagságban saját zsír beültetés a legjobb módszer szerintem csak sokba kerül 200ezer ft egy feltöltés és utána 120ezer a rátöltés!
2012. ápr. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!