Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levélküldés? Ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levélküldés? Ez mennyire ciki? Fiúk, hogy viszonyulnátok a dologhoz?

Figyelt kérdés
Lépcsőházban lakok, és a szomszéd srác,nagyon tetszik nekem, de alig futunk össze, facebookon sincs fent sose. Arra gondoltam,hogy bedobok hozzájuk egy levelet. Megcímezem a nevére és beleírom,hogy szeretném megismerni. Én szeretem az ilyen régi, bolondos dolgokat,de nem vagyok benne biztos,hogy jó ötlet lenne és venné a poént. Szerintetek?:D Ti mit szólnátok hozzá,ha egyszer,mikor hazaérnétek várna egy levél az ajtóban?:D 16L
2012. ápr. 6. 15:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ez tök jó :D
2012. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább beszélj vele személyesen. Egyébként nem valami jó ötlet ha a társasházban ismerkedsz, mert ha szakításra kerül a sor kerülgethetitek egymást.
2012. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség amit a második mond.Ilyen erővel suliba sem ismerkedj meg sehol ahol jársz napi szinten... Szerintem jó ötlet én örülnék neki :)
2012. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz ötlet nagyon! :) én örülnék..
2012. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet,én is örülnék neki,de néhány srácnál meg lehet hogy ciki.Egy próbát mindenképp megér,aki ezt nem értékeli,azzal nem is érdemes foglalkozni.
2012. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Suliban néhány órát vannak együtt, társasházban meg akár 0-24. És a suliból egyszer elballag. Ha mégis akarja jobb szóban, mert ha nem jön össze az kevésbé negatív.

2012. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én is örülnék sztem :)
2012. ápr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

2! de ebben a társasházban sem fogok életem végéig lakni..:D

És mondtam,hogy alig futunk össze, meg nem tudhatom,hogy mikor rohan épp valahova,ha még össze is futunk...


Nagyon örülök neki,hogy azért a legtöbb válaszolónak tetszik az ötletem:))

2012. ápr. 6. 16:02
 9/15 A kérdező kommentje:
És az se lenne ciki,hogy én vagyok a lány és én küldöm?:S
2012. ápr. 6. 16:16
 10/15 anonim ***** válasza:
attól függ.. ha olyantól kapnám aki bejön akkor cuki, ha nem ismerem, akkor csodálkoznék mert fbn sokkal könnyebb írni egy levelet, ha meg nem jönne be akkor lol
2012. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!